Hry bez hranic (1965) (pořad)

Souhlasím s Civalem a ostatními, nezapomenutelná soutěž.

Hvězdný prach (2007)

Je to pohádka, je to slaďák, ale je to sakra zábavné. De Niro coby přiteplený kapitán nebeských pirátů nemá prostě chybu. Čím víc jsem ze 128 minut nápaditého příběhu ukrojil, tím více jsem se bavil. Osobně nemám co vytknout.

Charlie Bartlett (2007)

Tak tohle se moc nepovedlo, z námětu se dalo vyždímat mnohem více. Asi tak do půlky filmu jsem byl rozhodnutý, že nedám více jak 2 hvězdy a to kvůli poměrné nudnosti příběhu, vleklosti děje a jakési celkové prázdnotě. Od poloviny však děj nabere trochu na otáčkách a je z toho relaxační podívaná o tradičních lidských problémech typu "opustila mě žena, jsem troska" či "jsem bohatý, bez přátel" ......Kdyby zde měl Robert D. Junior více prostoru pro hraní, byla by to mnohem lepší podívaná, ale takhle je to někde na hraně 3 hvězd.

Chata v horách (2012)

Zajímavý námět, škoda jen, že film nebyl o něco delší, mohlo by to pomoci rozvinout příběh. Jinak celkem sranda, brát to však vážně....byla by to slabota. Dle mého film těží z toho, že už se lepší horory prakticky netočí, jen bezmyšlenkové hnusárny alias mučení a trhání všeho možného s co nejvíce přiblíženou kamerou aby se divák náležitě vyzvracel. Celkově vzato dobrý snímek.

Chcete mě? (1992) (pořad)

Ať žije Srstka, hehehehe

Chci to! (2007)

Jak píše anderson - v podstatě trochu překopaný film Péčko pro začátečníky. Kupodivu je tento film však o poznání lepší (alespoň pro mě) - dobře jsem se pobavil. Sice to není úplně na 4 hvězdy, ale co, je to sranda.

Igor (2008)

Tomuto filmu evidentně chybí reklama, kdyby se kolem něho udělal humbuk jako u filmů Ice Age, Madagascar apod., měl by jistě velký úspěch. Mě snímek rozhodně mile překvapil, fajn příběh, spousta vtipných momentů a originalita.

Ichi the Killer (2001)

Nic proti těm, kterým se tento film líbil natolik, že ho ocenili nejvyšším hodnocením, ale už jsem viděl daleko lepší japonské filmy, tolik na úvod! I já jsem od tohoto filmu dost čekal (podle vyprávění známého), možná proto jsem byl ve výsledku poměrně hodně zklamaný. Námět je dobrý, ale to zpracování....V celku je zde mnoho nudných pasáží, o které mohl být snímek klidně kratší. Já film vnímám jako podřadný Hong-Kongský akčňák o pár narušených jedincích, pobíhajících po slamech, vraždících kohokoli na potkání se stopořeným penisem. Ichi je v podstatě slaboch, Kakihara je psychopat a zbytek je jen stádo oveček, sice se zde režisér snažil o ztvárnění profilů několika dalších, ale zbytečně. Hodně věcí zůstane nedořešeno. Mnozí mě teď asi odsoudí, ale toť můj dojem z filmu. Hail to Azumi!!!

International (2009)

Naprosto průměrná zábava, která tu byla už tolikrát, že opravdu nemá čím překvapit. Clive Owen hraje dobře, role drsňáka mu prostě sedí, vlastně jsem byl trochu překvapen jak málo zde tasí bouchačky :) . Pokud máte náladu podívat se na realitu, respektive na dnešní špinavou politiku, hru peněz a moci, tak je tento film pro vás jako dělaný.

Inventura Febia - Sametoví lidé (2011) (epizoda)

U tohoto dokumentu jen člověk sedí s otevřenou pusou a nevěří vlastním očím. Rozhodně doporučuji shlédnout, najdou se zde perličky jako: "Proč bych dělal u nějakýho soukromníka, když si vyžebrám na ulici mnohem víc jen za pár dní."