Bitva o planetu Endor (1985) (TV film)

Viděl jsem kdysi jako dítě a byl jsem nadšen, dnes by to asi tak žhavé nebylo, ale vzpomínky jsou vzpomínky.

Nula od nuly pojde (2006)

Velice slušný film, za který se Jean-Baptiste Andrea rozhodně stydět nemusí. Tolik převratů a zlomů (originálních) se hned tak ve filmu nevidí. Velice dobré herecké výkony, dobrý děj. Absolutně nic jsem od filmu nečekal, možná proto se mi také tolik líbil.

Bratrstvo černé pracky (2002)

Opravdu jsem se od srdce zasmál! Nenáročná komedie se spoustou vtipných situací a zábavným příběhem. Eddie Griffin je jako dělaný na podobné role, umí si ze sebe udělat srandu, což v tomto filmu předvádí dokonale.

Houbičky (2007)

A mě se to líbilo! Sám si teď připadám jako blázen, když dávám tomuto filmu 4 hvězdičky a jsem jediný, ale musím. Po celou dobu filmu (vyjma začátek) jsem s napětím čekal co se bude dít, musím říct, že jsem byl docela "podělanej", možná je to tím, že jsou 4 ráno, jsem doma úplně sám a venku je pekelná tma. Les sám o sobě působí někdy dosti tajuplně a strašidelně, ale v tomto podání jde přímo o noční můru. Příběh je originální, nic podobného jsem zatím neviděl. Co se mne týče, film splnil co měl.

Zuřivost v krvi (2005)

Po shlédnutí prvních pár minut jsem si říkal, co to sakra je? Naštěstí film průběžně nabírá na síle a na konec je z toho velice sympatický snímek, který má sice své chyby, ale dostatečně pobaví.

Kiss: Rock the Nation - Live (2005)

Kiss mám ze starších kapel asi nejraději, tento koncert je velice schopný - až na pár momentů, některé skladby už né a né vyzpívat, to mě trochu zasmušilo, ale i tak jsou super.