Kupředu levá, kupředu pravá (2006)

Jedni větší klauni než druzí, jen z těch rudějších jde tak trošku strach, kdyby dosáhli svého... Pořád lepší to solárko a škrobená konzervativnost a připíjení šampaňským ;)

Labyrint (2015) (seriál) odpad!

Seriál, pod kterým je jako spolupracovník podepsaná PČR a ve kterém se objevuje tolik poušení zákona ze strany policie - nejsem si jistý jestli je to záměr nebo jen tupá neznalost "spolupracovníků". Nicméně v tomto duchu toto dílo nelze hodnotit jinak, než "odpad". Pokud mají být tímto seriálem standardizovány bezdůvodné nájezdy na máničky, vyhrožování, náhodné zabití a další chuťovky, tak se obávám, že to místo Stracha měl točit Sequens a tímto dílem vtlouct do hlavy lidem, jak se mají, kurva, chovat před státní mocí. Edit: Taky popravy, který páchaj policejní důstojníci, WTF???

#martyisdead - #follow (2019) (epizoda)

Tohle je těžký hodnotit - v rámci seriálu? Tento díl byl krapet lepší, než předchozí. Ale co s ním? Byl lepší v rámci český, podobně zaměřený tvorby? Wut? V rámci světový tvorby? Víc wut, než má deficit český republiky nul. V rámci internetovejch televizí? WUT^2. Pavla Soukupa mám docela rád za jeho předchozí kraťasy, kde dokáže být opravdu výraznej a výpravnej na milimetru filmu, ale tenhle příběh spíš cintá. Ono to vypadá jako instruktážní filmy, který nám před 20 lety pouštěli na gymlu, akorát tam tehdá nebyl facebook v hlavní roli. Na druhou stranu, tehdy to dokázali sestřihat na únosných 10+ minut. Uznávám, že je spousta lidí, kteří si kyberšikanou prošli a z jejich pohledu je to naprosto přesný - otázka je, kolik a jaký informace to předává dál. A jestli je ten skvělej účel opravdu pochopenej tou správnou cílovkou.

#martyisdead - #friend (2019) (epizoda)

Nemůžu si pomoct, ale ta edukativnost a předvídatelnost z toho stříká všemi otvory e-Lišáka.

#martyisdead - #recovery (2019) (epizoda)

je pravda, že MS poradil, že pravej hekr vyhledává zásadně v Bingu a HP dodal hustokrutopřísný mašiny, takže pan tatík lokalizuje cizí profily přes nastrčenej link, kde předtím upravil webovky jeho eshopu (nebo proč tam má vůbec přístup), takže se pak jenom koukne do analytics a tam vidí z který lavičky mu ho kdy kdo rozklikl. bohužel až v následujícím díle mu archetyp ajťáka prozradí, že to je blbost, protože on pravděpodobně lokalizuje přístupy "přes termux" (nebo proč se na to vůbec ptal). naštěstí mu ale přislíbí vytáhnout videa a fotky z resetovanýho telefonu, ale bohužel jen v horší kvalitě. tady, zdá se, citelně chyběl i sponzoring výrobce USB kabelů, protože s kvalitní drátkem by ty fotky určitě vytáhl i v kvalitě originální. inu, šetřit se má, ale jen na správných místech. jako, jo, u lásky přes internet bych to pochopil, u The Net jsem stejně jenom koukal na Sandru, ale od seriálu o internetovejch hrozbách bych čekal víc, než jenom hustej notebook.

Metro (2004)

hvězdička za Franku Potente a hvězdička za její šatičky. Jinak film je to docela hloupý a s postupem času ani moc děsivý...

Místo zločinu Ostrava - Tichošlápek (2020) (epizoda)

pořád si říkám, co je tam blbě. a on asi scénář. vrátnýmu ukážou očividně mrtvýho týpka, kterýmu stíká z hlavy krev, ale vrátnej je cajk, týpek bydlí tady. asi si nevšiml, že pánovi není dobře a možná se večer nestaví :-/ a zbytek je tak dobře na úrovni honzy zemana, bič boží to mrská každou chvíli... tohle fakt nejde sledovat ani v rámci pravidelného sebemrskačství.

Modré stíny - Epizoda 2 (2016) (epizoda)

Tak i estébáci mají krásnou duši a další nomenklaturní kádry taky. Však to byli všechno vlastně správní chlapíci semletí dobou a jak se jí bránili, až do futer si odkopli.  * za Tauše, * za Doubu. -* za zase strašnej zvuk, ale Tauš+Douba přebíjí zvuk.

Modré stíny - Epizoda 3 (2016) (epizoda)

Možná že kdyby se policie obrátila na operátory, aby si zjistila kdo komu kdy volal a psal, nemusela by neustále prohlížet někomu telefony a přemýšlet nad tím, že třeba sice možná nevolal, ale co když napsal SMS!! Ale kdo jsem já, abych jim radil.

Nenasytná Tiffany (2015)

Víc než horror je to naprosto skvělá sociální sonda. Hofmannova postava z Mostu musí zůstat v tiché žárlivosti, čepici pokorně žmoulajíc, před výkonem Leoše Nohy. Gore prvky na konci jsou už jen poctou samotnému žánru, Čtvrtníčka takto přirozeného jsem už taky dlouho neviděl. Jen škoda toho nataženého začátku.