• Pohádka
  • Romantický

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Když budeme předstírat,že se poslední série nestala, tak jednoznačně palec nahoru. Vtipné, sarkasticné, přitom pohodové. Speciální poděkování za Ericovy rodiče - geniální.

Sexy 40 (2009)

Catherine sexy, Justin sympaťák. Nenucená romantika, při které vám neni trapně, prochází celým filmem.

Zmizelá (2014)

Chytrý film, který vás vtáhne do děje. Benův prkenný výraz se tentokrát maximálně hodí k jeho postavě, Rosamund výtečná. Ou je, ne vždy jsou věci takové, jak se zdají...

Sázka na nejistotu (2015)

Spoustu ekonomických pojmů, které samy o sobě můžou diváka zmást, ale ve výsledku je celý film postavený tak, že ani není třeba úplně všemu rozumět. Pokud tápete, vsuvky s celebritama vás hodí zpátky do sedla. Všichni kolem lžou, ale stejně jim fandíte. Neuveřitelný střih vás udržuje v neustále pohotovosti. Casting rovněž skvělý. Parádní, neuveřitelně vtipný film na dost smutné téma.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Jeden by řekl, že z bakelikových kulis nemůže vzejít nic zázračného, ale to je mýlka....skvěle napsané postavy, výborný casting, český dabing zcela vyjímečně povyšuje seriál ještě o jeden level (zejména Kamil Halbich)...no a humor...bez komenáře.... Rimmer: Krytone, nemohli bychom letět trochu rychleji? Aby nás nepředjížděly nehybné předměty!

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Když je hlavní postava seriálu nesnesitelná, je to těžký. Naštěstí je tu skvělý Neil, který si ukradl seriál pro sebe...a zrodila se hvězda. Rojezd super, s každou další serií přibývá trapnosti a ubývá humoru. Jedno prvenství tenhle seriál ale jednoznačně má - nejhorší finalé ever.

Správnej dres (2015) (TV film)

Nepochopila jsem, jestli se film bere vážně nebo se jedná o čistou parodii. Mádl jako hvězda NHL se svými 170 cm působil dost nevěrohodně, namachrovaného paranoika jsem mu rozněž neveřila. Prostě další mádlovina. Táňa byla krásná, ale co naplat, herecká superstár to není, pokud se chce tomuto odvětví věnovat a nehrát jen blbé blondýny v nekonečných seriálech, tak by na sobě měla zamakat. Adrian předváděl standard v rámci možností své role. Celý film je dost neuvěřitelný, ale pokud od toho nečekáte nic velkolepého, zvládnete to.

Svatojánský věneček (2015) (TV film)

Zklamání vánočního programu. Bezostyšné vykrádání jiných pohádek a filmů bylo víc než viditelné (král hovořící s obrazem mrtvé ženy- Byl jednou jeden král, předstíraný výprask od stráže - Šíleně smutná princezna, král bez peněz žijící v rozpadlém zámku - S čerty nejsou žerty, hlavní padouch jako bratranec Jacka Sparrowa...). Potěšili herci Dejvického divadla, ale ani oni nemohli zachránit vyložene pitomý scénář. Nejbizardnější pak bylo vyřešení celého problému - v hlavní roli prase pobíhající po dvorku. Poučení pro děti? Nedělej nic, ona se o to nějaká svině postará.

Někdo to rád horké (1959)

Klasika v rámci komediálního žánru, genialní Jack, skvěle přihrávající Tony a okouzlující Marylin v jedné ze svých lepších rolí. Stejně jako v Casablance, i zde je závěrečná scéna třešničkou na dortě úžasného filmu.