Kravaťáci (2011) (seriál)

Nejlepší seriál na světě ! Mohu koukat na všechny díly pořád do kola a prostě to neomrzí ! Mike & Rachel the BEST ! Kč.

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Líbí se mi, jak v tomto díle ukázali, co se "doopravdy" stalo, že se pouhé říkačky z 1. a 2. dílu promněnily v "realitu". Přes to všechno mi tam trochu chyběla Selene a trochu té moderní techniky, jako například zbraně, auta atp. ale má to něco do sebe.

Underworld: Probuzení (2012)

Čím víc je dílů, tím víc do toho cpou peněz.. ano, vydělává jim to, ale oproti prvním 2-3 dílům je to docela slabý .. no uvidíme až výjde pokračovaní 14 října 2016.

Bez kalhot XXL (2015)

Všichni tu komentujete, že je to hrůza atp. Chtěl bych vidět Vás, jak tam toto tancujete, strávíte nad tím xxx hodin času.. Podle mě je to super film, ale na první díl to asi nemá. :)

Zrození šampióna (2009)

Tento film mě velice zaujal tím, že je podle skutečné události a vidíme, jak to doopravdy bylo. Jak Michael Oher vyrůstal, jak si ho osvojila úplně cizí rodina a jak se dostal tam, kde teď je. Takovéto filmy se mi velice líbí, protože zde vidíme, že to ty "nejlepší" neměli někdy vůbec lehké a že si to právem zaslouží.

Na hraně zítřka (2014)

U tohoto filmu mě zaujal už trailer, těšil jsem se na něj a také jsem se dočkal. Film hodnotím velice pozitivně! Myslel jsem si, že to bude zas nějaký "nudný" opakování jako např. ve filmu: Úhel pohledu (podle mě) ale zde se tak nestalo! Příběh velice zajímavý a napínavý, přestože se tam jedna scénka (kdy se probere) opakuje snad miliónkrát, tak stále nepřestane bavit. Monstra se jim velice povedly! jsou detailní a jde vidět, že si na nich dal někdo záležet. Film jsem zhlédnul už několikrát a furt z toho mám stejný zážitek ! Výborný! Směle doporučuji pro lidi, které mají rádi SCI-FI !

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Film, Labyrint: Zkoušky ohněm, mě velice ohromil a velice překvapil (v dobrém smyslu.) Knížku jsem nečetl a tak to byl pro mě první, ale dokonalej zážitek. Narozdíl od prvního dílu, kde byli všichni zavřený v labyrintu, se mi líbil "volný" pohyb a akce. Po zhlédnutí tohoto filmů jsem přemýšlel, že si půjčím knížku s třetím dílem a a přečtu si ji, protože tento díl skončil velice napínavě.