Nikar

okres Karlovy Vary
Fanoušek ASBRCR

• 21.6.2018  20:17
    Newness (2017)

Tenhle film se mi nelíbil takovým způsobem, že se k němu radši ani nebudu vyjadřovat... |0%|

• 2.1.2018  23:19
    Já, Tonya (2017)

Naprosto úchvatný filmový zážitek, tak krásně natočený film jsem už dlouhou dobu neviděl! Margot Robbie zde byla bezchybná, sympatická, drsná, dojemná a podala neuvěřitelně uvěřitelný výborný herecký výkon! Režie byla dobrá, scénář dokonalý, hudba vynikající. Nemám k filmu žádné výtky, tohle je filmové nebe, ve kterém je ❤️Margot❤️ anděl. |100%|

• 27.7.2017  19:51

Pořádně vyceňte svoje zuby.... Pojďte ! Vyceňte je a zakousněte se.... Vzleťte ! Je to jako nutkání. Pořádně vyceňte svoje zuby.... Pojďte ! Pořádně vyceňte svoje zuby.... Pojďte ! Vyceňte je a zakousněte se.... Vzleťte ! Udržujte je krásné, Ga-Ga-Ga.... Udržujte je silné, Gi-Gi-Gi ! Udržujte je lesklé a čisté ! |85%|

• 3.7.2017  15:10

Nejlepší je ten úžasný hlas Mary :). Za mě 55%.

• 1.6.2017  17:36
    Bodom (2016)

Nelly Hirst-Gee je opravdu krásné děvče, lesy ve Finsku a Estonsku jsou podmanivé a atmosférické, ale tento film nestojí za moc....... Za mě 40%.

• 13.2.2017  10:50

The Green Inferno je nadprůměrný film o kanibalech. V hlavní roli vynikající Lorenza Izzo. Příběh filmu není vůbec špatný, gore efekty jsou na velmi dobré úrovni, herecké výkony taktéž nebyly k zahození a Eli Roth konečně natočil řemeslně kvalitní film. Za mě 75%.

• 13.2.2017  10:13
    Lucie Bílá - Bang! Bang! (hudební videoklip) (2010)

Opravdová hudební hrůza! Lucie Bílá se nedá poslouchat. Za mě 0%.

• 13.2.2017  09:59
    Mlha (2005)

Tak tahle Mlha je naprostá ztráta času! Nic zajímavého se ve filmu neděje. Efekty jsou opravdu strašné, příběh nudný a herecké výkony žádné. A hraje tam ta ( ne )herečka Maggie Grace..... Jeden z nejnudnějších filmů, co jsem kdy viděl. Za mě 0%.

• 12.2.2017  20:32

Tenhle film je sračka, která si rádoby hraje na videohru, ale absolutně se jí to nedaří. Efekty jsou příšerné, herecké výkony pod úroveň a příběh totálně o ničem. Za mě 20%

• 12.2.2017  18:35
    Česká MISS 2016 (TV pořad) (2016)

Hrozná fraška se z toho stala! I Rumunská MISS je lepší! Za mě 0%.

• 12.2.2017  18:10
    Zrádce (amatérský film) (2017)

Natočil bych to lépe, ale Aleš byl perfektní! :D........ Za mě 60%

• 12.2.2017  17:46
    Šermíř (2015)

Nádherný filmový zážitek! Estonsko mě zatím nezklamalo, má samé opravdové, čisté a kvalitně natočené filmy. Tento film je opravdu emocionálně kvalitní. Na povrch a přepych se zde nehraje. Režisér je velmi inteligentní, šikovný a intuitivní. Výběr herců a komparzu je nevídaně úspěšný, každý zde má své místo. Hudba hezky podtrhuje film a dokáže navodit opravdu pěknou a nerušenou atmosféru. Endel Nelis byl opravdu kvalitní a čestný člověk........ Za mě 100%.

• 12.2.2017  17:04

Tento film je hodně špatně natočený , nudný, povrchní , bez špinavé akce a s nepřirozeným výkonem hlavní představitelky ( Sennia Nanua ). Nejlepší na filmu je Gemma Arterton. Film mě velmi zklamal a řadím ho k těm nejhorším filmům roku 2016. Za mě 40%.

• 10.1.2017  16:43

Americká reportérka je komerční a dost nudný film. Margot Robbie je před kamerou minimálně, Tina Fey je hrozně nesympatická a neumí projevit city. Film je absolutně zbytečný. Za Margot dávám 30%.

• 22.12.2016  16:16

Pro mě jeden z nejlepších dílů 6. série. Konečně jsem se dočkal mé milované Tary! Sice zde kvůli těhotenství trošku přibrala, ale to nevadí, stále je to dobrosrdečná frajerka, která nejde s davem a uchovává si svoji podstatu. 90%

• 22.12.2016  16:02
    Pyramida (2014)

The Pyramid je stupidní, povrchní, debilní a určitě zbytečný film. Efekty stojí za velký kulový. Herecké výkony jsou na bodu mrazu, kamera je nic moc a příběhová linka je velmi nepromyšlená. Jediné plus filmu je pěkná herečka Ashley :) Za mě tedy 15%.

• 22.12.2016  10:55
    The Demented (2013)

The Demented je nízkorozpočtová sračka, která nemá žádné ambice. Herecké výkony byly hrozné, speciální efekty slabé a příběh je totálně o ničem. Ten konec to pohřbil ještě do větších sraček, než ve kterých film byl. Za mě 5%.

• 14.12.2016  17:53
    Jurassic Shark (2012)

Škoda komentáře! ODPAD- 0%

• 4.11.2016  11:54
    Linkin Park: Numb (hudební videoklip) (2003)

Jedna z nejlepších písniček od Linkin Park ( pro mě nejlepší ). Chester Bennington a Briana Evigan jsou úžasní. Záběry z Prahy skvěle natočeny. Text i hudba je velice citlivá a svým způsobem i smutná. Opravdu jeden z nejlepších hudebních videoklipů, co jsem kdy viděl! Za mě 100%

• 4.11.2016  11:31
    Bob Marley - One Love (hudební videoklip) (1984)

Opravdu krásná písnička, která pohladí po duši :)

• 4.10.2016  08:23
    Yoga Hosers (2016)

Tento film je svižný,vtipný,lehký a hlavně zábavný. Lily-Rose a Quinn Smith jsou pohodové začínající herečky a bylo mi s nimi dobře. Ve filmu jsou dobré narážky na dnešní mládež a taky na různé slavné herce. Efekty a herecké výkony jsou slabší, ale jak je film svižný, tak to člověk ani moc nevnímá. Malí Nazi-klobásy jsou opravdu srandovní a originální. Viděl jsem film v AJ a bez titulku, ale stejně jsem se dost zasmál. Film se musí brát s nadhledem. Je to komedie na uvolnění po namáhavém dni. Za mě pěkných 80%

• 20.9.2016  10:42
    Mělčiny (2016)

Můj NEJ film se žralokem! Blake Lively je k sežrání. Herecký výkon Blake Lively je na úrovni. Žralok vypadá hodně povedeně. Efekty jsou víc než dobré a prostředí velice atmosférické. Naprosto dokonalý survival thriller tohoto léta. Za mě 100% IMDb 63% Metascore 59%

• 29.7.2016  13:34

Můj NEJoblíbenější film a NEJlepší film Zacka Snydera! Za mě 100%.

• 8.6.2016  21:53
    Tamara Drewe (2010)

Vážně 59% ?Příběh je jako z Ordinace v růžové zahradě.Je nudný,povrchní a stupidní.Tento film nemá nic do sebe! Za mě 10% a to za Luka Evanse.

• 7.6.2016  15:32

Naprostý průměr= 50%