ElisR

okres Praha

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 15.9.2019  21:20

Když opomenu, že to byla typická romanťárna, tak to mělo i velmi silný příběh..Nejvíc se mi líbil přístup otce, stejně tak jako herecké výkony obou hlavních hrdinů, které jsem dosud neznala. Až nyní, po shlédnutí filmu, jsem se dozvěděla, že Charlieho postavu ztvárnil syn Arnolda..Podoba tam téměř není, ale herecký potenciál určitě. Herečka Bella Thorne působila mile, uvolněně a naprosto uvěřitelně. Přestože normálně na tenhle typ filmů nejsem, tohle mě dostalo!

• 3.8.2019  22:31

Příliš jsem od toho neočekávala, přeci jen chyběl Vin Diesel..Na druhou stranu Dwayne je Dwayne a Jason již několikrát ukázal, že se v akčních filmech pohybovat umí (Parker, Rally smrti..). A jak to tak bývá, když se moc neočekává, člověk je pak mile překvapen! Celou dobu jsem se dobře bavila a i když bylo téměř jasné, že to prostě dobře dopadne, byla jsem napnutá :) Akční scény perfektni, i když občas dost přitažené za vlasy (“The Rock” je silák, ale aby utáhnul holýma rukama helikoptéru, na to ani jeho svaly nestačí) ale člověk se u toho dobře baví! A popichování mezi Jasonem a Dwaynem je plné humoru což filmu jen přidává! A nejedno chlapské oko potěší i krásná Vanessa, to musím i jako holka naprosto uznat. Za mě velmi podařený akčňák, který určitě nevidím naposledy

• 28.1.2019  11:24

V první řadě je důležitý si uvědomit, že to není dokument o Mrázkovi, ale je to film, takže některé věci jsou přidané, některé zase ubrané..Takže nehodnotím příběh ale film..i když se od toho příběhu nedokážu moc odprostit, protože je strašný, jak jeden člověk muže mít takovou moc jen proto, že “na všechny něco má”...Po filmové stránce skvělý film, dobré natočení, dramatické scény a především skvělá dvojice Vetchý - Vaculík, kdy oba už několikrát ukázali, že patří do herecké elity! Film ve mě vzbudil přesně ty emoce, které vzbudit měl..Za mě zasloužené 4 hvězdy :-)

• 25.1.2019  10:47
    Narušitel (2019)

Asi nejsem tak náročný divák nebo se mi prostě líbí něco jiného než "většině", ale mě film nezklamal. Tolik zmiňovaný fakt, že je režisér hodně mlád mi možná na celý film hodilo trochu jiný pohled, ale ty komentáře k "nulovému" scénáři moc nechápu. Co jsem pochopila je, že film je založen na životě režisérova dědečka, že čerpal z toho, co mu děda vyprávěl a tak byl i film natočen. Jsem o pár let starší než režisér a nedokážu si představit, že ve svém věku natočím takovýhle film, natož kdybych byla mladší. Za to velký klobouk dolů. Velkou spokojenost jsem měla i u Jiřího Dvořáka, který svou roli sehrál výtečně. Pavla Neškudlu jsem neznala, viděla jsem ho poprvé a herecky mi taky velmi sedl. Petr Kostka působí jako "sympatický děda", přesně tak, jak by měl děda působit. Ve všech filmech se trochu peru s panem Zindulkou, kterej mi nikdy nějak moc nesedl, přestože herecký um určitě má. Rozuzlení filmu se dá sice očekávat, ale věřím, že to v té době opravdu tak chodilo. A co se týče scén o létání, možná někomu přijdou zbytečné, ale já si je užila. Byly krásné, romantické a pro někoho, kdo má rád letadla oku lahodící. Nevím jestli 4 hvězdy nejsou moc, nebýt mládí režiséra, dala bych 3*, ale za odvahu přidávám o hvězdu navíc :-)

• 13.11.2018  16:50

Do části, kdy Gaga s Bradley zpívá píseň Shallows byl film celkem zajímavý. Jenže poté už se celý příběh hrozně natahoval, každé slovo bylo doslova páčeno, nebo zbytečně prodlužované dialogy dlouhými mezerami...A od té doby mě film vyloženě nebavil. Ač musím pochválit herecký výkon jak Bradleyeho, tak kupodivu i Lady Gagy, která dosud mezi mé favority nepatřila, celkově mě film vůbec nenadchl. Jedna hvězda za herecké výkony, druhá za soundtrack. Víc bohužel dát nemůžu..po přečtení recenzí a traileru jsem čekala větší bombu.

• 8.11.2018  16:47

První díl mě bavil víc, byl víc spontánní, letní, zábavný, bezstarostný..Druhý díl už je více myšlený jako "doják", kdy všichni oplakávají zemřelou Donnu. Přesto z filmu stále dýchá letní atmosféra a Lily James byla v roli Donny skvělá. Jediný, který mi herecky úplně nesedl byl "mladý" Harry - Hugh Skinner. O jednu hvězdu míň než první díl, ale stále filmová pecka (y)

• 8.11.2018  16:44
    Netvor (2011)

Přestože je to dost "pubertální" film, myšlenka nebyla špatná. Nevadila mi ani Vanessa Hudgens, Alex Pettyfer a celkově mi film nepřišel jako "odpad", který se tu občas v hodnocení objeví. Konec předvídatelný (na poslední sekundu samozřejmě vše zachráněno), ale mělo to dobrou myšlenku a herci žádný velký průšvih neudělali. :-)

• 8.11.2018  16:41

Film není vyloženě špatný, jako oddechovka dobrý, sem tam je i pár humorných vět (aspoň co se dětské party týče). Ondřej Vetchý opět brilantní, tam není o čem. A malej Eda svou roli taky sehrál dobře. Film hodnotím jako průměr, tedy 3*

• 8.11.2018  16:39

Přestože rok 2016, já ho objevila až teď. A vůbec jsem nebyla zklamaná. Celou dobu jsem hltala jak to dopadne a člověka až mrazí, když vidí co jsou lidi schopni udělat pro hru (třeba obětovat svůj život). Ze začátku to byla celkem sranda, pár nevinných úkolů, které ničemu nemůžou uškodit, pak ale přišla drsnější fáze. Emma Roberts svou roli sehrála skvěle, potěšil i Dave Franco, kterého jsem doteď znala jen z Jump Street. Tenhle film určitě stojí za shlédnutí i za zamyšlení...co všechno jsme pro "online" slávu schopni udělat?

• 29.10.2018  23:16

Elyas M'Barek se úplně nevymkl z role učitele z Fakjů, přesto to vůbec nevadilo. Zbohatlík, povoláním syn si nakonec najde cestu k velmi nemocnému Davidovi a tvoří spolu nerozlučnou dvojku. Přestože scénář je klasickej "doják", mě to bavilo. Přestože je to především dojemné, jsou tam i dobré hlášky a vtipné situace..Jako oddechovka super, 4* zaslouženě :-)

• 29.10.2018  23:00

Jednoznačně nejlepší film roku, ne-li víc. Rami Malek byl naprosto famózní, ztvárnit takovouhle legendu není jen tak a on to zvládl na výbornou (ač jsem u traileru nebyla o výběru přesvědčena). Bryan byl tak věrohodný, až to vypadalo, že tam hraje sám, podoba k nepoznání! Skvělá hudba, skvělé scény, střídání humoru i vážných scén...Hádám to na oscara, kterého by si tento film určitě zasloužil. Všem doporučuji do kina zavítat a tento film vidět. Po dlouhé době mi vůbec nebylo líto utracených peněz za lístek, ba naopak, možná si to ještě zopakuji :-) Velká paráda, maximum hvězdiček!

• 11.3.2018  22:40

Žádnej filmovej kult, ale mě to baví. Je to sice klasický americký námět "jak chudá holka ke štěstí přišla" s náznakem dramatu, kdy má pár kolem sebe nepřátele, kteří se rozhodnout "zamilovaným hrdličkám" škodit...Ale mě to baví. U filmu jsem se nenudila, mělo to spád, na Dornana se hezky dívá a celkově mi to nepřijde takový průšvih, jak tady někteří kategorizují...ale sto lidí, sto chutí :-) Pro chlapy to asi není, ale ženy se u toho nejspíš nudit nebudou :-)

• 11.3.2018  22:37

Pro mě klasika! I po tolika letech mě stále film baví! Paráda 4*

• 11.3.2018  22:35
    Bába z ledu (2017)

Námět by nebyl špatnej, ale zpracování nudné...Již po půl hodině jsem přemýšlela, jestli to vůbec stojí za to dokoukat. No, nakonec jsem se přemohla a dokoukala to, ale byly to zbytečně ztracené 2 hodiny...A, aby se někdo tak detailně vyžíval v sexu mezi seniory, to už byl vrchol všeho :-D Nepopírám, že i staré páry spolu určitě spí, ale nemusíme jim u toho svítit..to na mě bylo fakt moc :-D Vůbec mě film nenadchl a určitě ho nebudu chtít vidět znovu...Škoda, herecké obsazení slibovalo dost...

• 7.2.2018  18:10

Pohodovej film, kterej nijak neurazí a je to dobrá podívaná pro volné odpoledne či večer. Úplně bych to neporovnávala s filmem "S tebou mě baví svět". Myslím si, že oba filmy jsou od sebe odlišné, mají pouze stejný námět (otcové s dětmi na dovolené). Film je skvěle obsazen (Polívková, Liška, Čermák, Langmajer, Vilhelmová), děti ztvárnily své role také velmi dobře. Navíc je celý snímek podtržen okolím Sázavy, které vodákům připomene letní časy. Za mě dobrý, tedy za 3* :-)

• 21.1.2018  13:56

Průměrný film, který neurazí, ale také příliš nenadchne. Ale jako večerní oddychovka je to celkem fajn.

• 21.1.2018  13:53
    Můj strýček Archimedes (TV film) (2018)

Moc dobrý film. Ondřej Vetchý je skvělý herec, Miroslav Donutil mi v tomto filmu také nevadil. Ráda jsem si opět poslechla řečtinu a podívala se blíže na problém migrace Řeků. Příběh měl zápletku, závěr rychlejší, ale nevadilo mi to. Podařený snímek, zaslouženě 4* :-)

• 31.12.2017  00:02

Tak přesně tenhle film na filmovém trhu chyběl. Málokdy dávám pět hvězd, ale tento film si to plně zaslouží. Zac Efron dospěl, už z něj není teenager z "HSM" a nikdo nemůže popřít, že herecky i pěvecky svou roli zvládl výborně. Velkým překvapením pro mě byl Hugh Jackman, u kterého jsem netušila, že tak skvěle zpívá. Překvapila mě i "Disney hvězdička" Zendaya. Jen tak něco mě nedojme, ale tento film ve mě vyvolal přesně ty emoce, které vyvolat měl a sem tam jsem musela "zamáčknout slzu". To všechno podtrženo skvělými choreografiemi, chytlavými a znělými písničkami a skvělým životním příběhem. Za mě naprostá pecka, film jsem určitě neviděla naposledy!!! 5*

• 13.11.2017  23:01
    Bajkeři (2017)

Když od toho divák neočekává moc, je mile překvapen :-) Film není nijak náročnej, vědátoři se v něm asi neshledají, ale scénář není špatný a člověk se občas i upřímně zasměje. Konec není úplně nejinteligentnější, ale pokud má divák chuť na oddychovku, neudělá chybu, když se na tenhle film vydá. Herecké obsazení mě z čsfd příliš nenadchlo, nakonec mi nevadil ani Mišík, který mezi mé oblíbence nepatří..:-)

• 29.12.2016  00:41
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Jedna hvězda za herecký výkon Jana Ciny a Ondreje Kovala. Možná by pohádka nebyla tak špatná, kdyby zmenili kostým jak Zlatovlásky tak i ostatních princezen, kdyby se autoři nesnažili předělat něco, co už x let funguje jinde (Zlatovláska se Štěpánkem a Kotrbovou). Když už sem zjistila, ze jde o jinou verzi této pohádky, marně jsem doufala, ze to bude v podobném duchu. To se vsak nestalo...Škoda, že z pohádky udělali to, co udělali. Kdyby pohádka byla sama o sobě originál, možná by si hvězdy 3 zasloužila.

• 13.11.2016  10:29

Podle mého se Vávra hlavní role zhostil dobře, na to, že je neherec. Mám ráda filmy za dob 2.sv.v. a tohle mi jako propadák nepřišlo. Občas tam scházela pořádná akce, ale na 3* to má!

• 13.11.2016  10:26
    Prázdniny (2014)

1* za supr písničky, 1* za pěkný prostředí a pěkného Rafa :-D ...jinak děj byl až šíleně splácanej dohromady. Šíleně přeslazený, romantický, nicneříkající...

• 15.7.2016  11:33

Začátek filmu je zábavný, když se Hitler dostane mezi dnešní lid a absolutně nic nechápe. Pak už je divák v napětí, které trvá až do konce. Mé film nadchl, scénář super a ač byly některé scény delší, za mĕ velmi kvalitní komedie/drama

• 15.7.2016  11:27

Film asi potřebuje náročnějšího diváka...Já se u filmu o filmu neskutečně nudila a doufala jsem, že brzo přijdou závěrečné titulky. Jestli jsem se zasmála dvakrát za film, tak je to hodně...opravdu nic nerikajici film. Za mně jedna hvězdička a to ještě z milosti..

• 27.5.2016  10:28
    Deník Anne Frankové (TV film) (2001)

Při každém filmu z 2.sv.v. mi zůstává rozum stát..Co všechno byli lidi schopni..Film o Anně Frankové měl hluboký příběh, emocionální pasáže a celkově se moc dobře vyvedl. Za mě 5* naprosto oprávněně

• 1.5.2016  23:48
    Kolonie (2015)

Na film jsem šla především kvůli herci Danielu Brühlovi, který předvedl famózní výkon v Rivalech a byla jsem zvědavá na jeho další výkon. O filmu sem věděla jen, že se odehrává v Chile. Ale od první chvíle mě film totálně nadchl. Skvěle zahrané (i co se Emy Watson týče), hodně silné téma a film drží diváka stále v napětí. Nebudu tu rozvádět různé scény, pro ty, co se na film terpve chystají, by byla škoda, aby věděli velkou část scénáře, nicméně za mě určitě 5* a kdybych mohla dát víc, udělám to! Po dlouhý době opravdu skvělej film!

• 29.4.2016  11:49

Nenáročný film pro volné večery. Myslím, že se tento film, jak jednička tak i dvojka německým scénáristům povedl a já sen rozhodně za vysoké hodnocení. Není to nic intelektuálního, film Vám v podstatě nic nedá, nic, kromě vtipu si z filmu neodnesete, ale proč by měly mít všechny filmy nějakou hloubku? Za mě paráda :-)

• 29.4.2016  11:44

První díl tohohle filmu prostě miluju!! Na druhý díl sem se moc těšila a nelituji utracených peněz za lístek do kina. Ač mi první díl přijde lepší než druhý, pobavila jsem se i u dvojky. Film má jisté rezervy, proto 3* ale s komentáři, že to stalo za prd nesouhlasím :-)

• 29.4.2016  11:40

Dokumentární film? Nuda...ovšem ne když jde o Trabanty! Skvělé hlášky, skvělé natočení...myslím si, že je zbytečnost to nějak okecavat, prostě to stojí za to vidět a ode mě má film 5* zaslouženě!! :-)

• 29.4.2016  11:38
    Bod zlomu (2015)

Miluju první natočení s Patrcikem Swayze a tak bylo trochu i mou povinnosti shlédnou i toto druhé natočení ač sem k tomu byla dost skeptická, přece jen vyrovnat výkon Swayzeho a Reevese je dost těžké. Ze začátku mě film moc nebavil, ale když se setkal Utah s Boddiem, začala jsem se dostávat do děje...Jakési srovnání s prvním natočením sem v hlavě furt mela, ale oceňuji ten adrenalin co s filmu "cáká". Třeba u scény kdy plachtí mezi horou, to mě úplně dostalo a v hlavě mě napadla myšlenka že to musí být skvělé..scény s motorkama taky skvělé, jelikož sem fanda motorek, tak tímto je autoři velice potěšili... Co říct na závěr? První natočení je první natoceni, ale rozhodně stojí za to vidět obě!! verze a koukat na to spíš s nadhledem než to porovnávat. Přemýšlela jsem nad 4* ,nakonec dávám 3* ale doporučuji shlédnout :-)

<< předchozí 1 2