darthhomer2

Frajer a chytrák

LinkedIn: darthhomer2

1 bod

• 14.1.2018  12:24

Pane bože to je hovadina! Ale jak je to hovadina tak je to vtipný. Když to psali tak museli být neskutečně zhulený. Tohle totiž nikoho nenapadne bez toho aby nebyl zhulenej nebo úplně zdrogovanej. Je to prostě super a neskutečně vtipný film. Jen tak dál! Doufám že hoši z Warner Bros natočí ještě něco.

• 23.12.2017  11:43
    Šťastné pondělí (TV pořad) (2016)

Úžasný pořad plný chytrého humoru. Každý díl mi vylepší jinak hrozné pondělí. Díky pane Šídlo a krtečku !

• 23.12.2017  09:09

Je to průměrná česká komedie. Je to sice vtipné, ale jinak pokud tam zrovna není něco vtipného tak se nic neděje. Taky to vypadá, že došli čeští herci. Ono bylo fakt nutný tam dávat ty poláky. Dabing poláků je úplně nepřirozený a tudíž úplně na hovno. Je to jako kdybyste nějaký romantický seriál smrskly do jedno ho filmu a vyjde vám tohle. Proto si myslím jak už jsem řekl že je to průměrný a je tam chyb jak hoven ty už jsem konstatoval v předchozí části. Takže dávám 2 hvězdičky.

• 22.12.2017  20:20

Super film a je jedno, že to není film z Prequevelové, Sequelové a ani základní trilogie. I tak je to suprčup. Je tam všechno: Humor který je podán pomocí postavy K-2SO. Lokace jsou taky úžasné at je to Scarif nádherná tropická planeta nebo Geonosis. Nádherná vesmírná bitva i pozemní bitva. Výborně napsaný příběh, který přesně zapadá do základní trilogie. Jako obvykle ve všech SW jsou zde nádherné modely stíhaček a vesmírných lodí. A taky na tom všem je výborný konec, který se úplně liší od ostatních filmů tím, že to nekončí klasickým hapiendem, ale smrtí všech hlavních postav. Celé je to odlišné narozdíl od klasiky například tím, že hrdinové nejsou zrovna tradiční a tím myslím třeba slepýho skoro rytíře Jedi a jeho kámoše s těžkým kulometem pak je tady třeba letec a zároven zběh co se rozhodl, že zachrání svět no atd. . A to všechno je okořeněné o výbornou hereckou sestavu. A ještě tam daly Dartha Vadera. Vážně už nevím čím by to mohly vylepšit. A proto dávám 5 hvězd a taky si myslím, že je to dokonce lepší než VI., VII.,II. a I.díl. "At vás sílá provází."

• 21.12.2017  18:53
    Star Wars Povstalci (TV seriál) (2014)

Velmi dobrý seriál ze světa SW. Není žádný důvod se bránit kvůli tomu, že by to mělo být pro děti je to i pro dospělé a hlavně i pro hardcore fans. Ale podle mě tenhle seriál musí skončit smrtí všech hlavních postav jako v Rogue One: Star Wars Story. Protože potom by to nedávalo smysl, že se dva Jediové neukážou ve IV.

• 21.12.2017  07:51

Nejslabší díl Star Wars. Je zde totiž asi ten největší průser Star Wars za všechny díly a tím myslím Jar Jara. Jar Jar je prostě postava na hovno. Jasan sice byl potřebnej to jako jo, ale mohl být důstojný a prostě normální, ale on je to debil co šlape do hoven, krade jabka a má IQ 50 - 60. Ale to že je to nejhorší díl serie. Tak to neznamená, že se mi to nelíbilo. Ano mohlo to být lepší, ale pořád je to dobrý film a to, protože nakonci je jako vážně dobrá bitva. Liam Neeson a Ewan McGregor podávají výborné herecké výkony a tohle všechno mě vede k tomu abych dal 4 hvězdy.

• 20.12.2017  20:20

Kdyby se mě někdo zeptal na to jakým jedním slovem bych to měl schrnout? Tak bych řekl KOPÍRKA. Hned vysvětlím proč. Protože záporák je kokos, který má přilbu s rohama. Jestli pak já jsem to někdo neviděl a jo vlastně v Avengers. No a důležité je se zeptat proč je ten záporák na zemi. On přišel kvůli 3 krychlím, který jsou strašně mocný. No super tohle s těma krychlema je něco úúúúplně jinýho, protože v Avengers je ta krychle jenom jedna. Další věc je to, že celý film se Bat man snaží dát dohromady tým superhrdinů a chce, aby se semkli. A to taky bylo v Avengers. A ted k samotným hrdinům. Máme tady Bat mana alias nová verze Iron mana podle DC. Wonder Woman je jako ženská podoba Kapitána Ameriky. Wonder Woman je zárověn ve svém týmu člen s nejlepším účesem a tohle obhajuje Kapitán Amerika ve svém týmu taky. Aquaman je kopie Thora jenom používá vodu a ne blesky a taky jsou si herci dosti podobní. Oba jsou vlasatí, fousatí a svalnatí a jsou oba tak trochu bohové. Kyborg je jako Vision oba jsou stvoření z magické síly a oba mají kámen v čele a oba uměj brouzdat po webu. A nakonec Flash a ten plní funkci jako Spider man. Je to prostě náctiletý hovada co má ze všech respekt a ptá se TATKI Bat mana co má jako dělat a samozřejmě je to vtipálek. Takže moje konečný zhodnocení je takový, že na scénáři měli zapracovat. Přeci jenom mohli vymyslet jakýhokoliv záporák a jeho motiv. Ale film je protkán nádhernými vizuálními efekty. A Flash je dost vtipný i přesto, že je jako Spider man. Takže dávám 3 hvězdy.

• 18.12.2017  18:56
    Já, padouch (2010)

Nejlepší díl celé serie. Příběh je fakt dobrej a myslim si, že je to fakt jedna z nej pohádek.

• 18.12.2017  18:49
    Mimoni (2015)

Blbost mířená na děti ve věku od 2 do 4 let a proto dávám 2 hvězdy.

• 18.12.2017  17:52

Tak tohle je fakt MEGA hovadina.Nejhorší je ten scénář - Dva malý kokosové si myslí, že jsou největší vtipálkové, když prdí do podpaždí a rozhazujou toaleták. Další věc je to, že týrají ředitel, svýho spolužáka a učitele a to se nedělá! A ted seznam blbostí : Plastový hypnoprsten, ředitel s černou slupkou od banánu, dvě hlavní postavy mají fialovej mozek, všechny děti ve škole jsou úplně blbý a smějí se příjmení Prdolín a ještě bych toho našel hodně, ale tobych tu byl do zítřka.

• 17.12.2017  17:48

Tenhle film je fakt super a nechápu jak mu někdo může dát odpad.Já teda ještě pochopim 2 hvězdičky, ale odpad a 1 hvězdička je přehnaný. A úplně nechápu lidi kteří tvrdí, že je to sračka jenom kvůli tomu, že SW koupil Disney. Nezáleží na značce, ale na kvalitě. Jak jsem si psal v diskuzi tak vím co všem vadí (spoilery) - Snoke není nepotřebná postava je důležitý z důvodu toho, že vybudoval PRVNÍ ŘÁD a vycvičil Kylo Rena. Vedlejší linie s Finem a jeho Vietnamskou kámoškou Rose není úplně tak dobrá, ale přece nemohli sedět jen tak na prdeli a nechat se nakonec zabít. Jo a taky zabili Phasmu. Další co pár lidem vadilo byl trůní sál a to že ho jenom okopírovali. Já říkám co je jako na tom, že má trůn. No přeci každej správnej záporák má trůn. A to je ještě ke všemu starý. On přece nemůže celej den stát na nohou. Na 100% má už v prdeli kičle. Další je to že všem vadila honička lodí PRVNÍHO ŘÁDU a Povstalců. Johnson prostě chtěl nějak podrtit povstalce a nechtěl to udělat najednou tak to udělal postupně. A hlavně kdyby to nebylo takhle tak by to budto bylo tak, že by zase uletěly a všichni by byly zase nasraný, že kopíruje. Druhá možnost je, že by je rovno zničili a všichni by zemřeli a vzhledem k tomu, že nový SW je mířený na děti tak tohle by bylo moc silný. Rytíři z Renu nejsou Snokova stráž ty se totiž jmenují - Elitní Pretoriánská stráž. Leia není Superman snad každý přece ví, že je z rodu Skywalkerů a má jisté předpoklady k tomu že umí používat sílu. Anakone je tu Rose. Podle mě to není vůbes špatná postava, ale tvůrci mohly použít jakou koliv rasu mimozemštanů ve vesmíru, ale ono prd. Oni tam dají Vietnamku.

• 17.12.2017  17:35
    Trosečník (2000)

Dávám 4 hvězdy za Tomáše, protože to zahrál fakt dobře. Film i přest o že tam toho moc nenamluvili my utekl vážně rychle. A to jak nakonci uplaval Wilson mě dojalo. Wilson je totiž kámoš kterýho by chtěl každej. Moc to ho nenamluví vždycky tě podrží a má fakt hustý háro. A jak už jsem říkal dávám 4 hvězdy.

• 11.3.2017  21:59
    Chart Show (TV pořad) (2014)

Debilní,Demetní a k tomu kupa keců a reklam.Moderátor je ještě debilnější než celá ta soutež. Bůček (Bouček) se tam snaží bejt vtipnej.A nikdy nepustej celou písničku jen úryvki, který ke všemu prokecaj.

• 21.1.2017  15:53
    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)

BLBOST!!!Porota která chválí úplně všechno i ty nejhorší výkony,pouštení nezáživných treninků tanečníků,marek eben to zachranuje trošičku ale kostková to kazí oba to šíleně natahujou.Člověk se zasměje jednou za 75 minut.Hudba je dobrá ale zbytek je na prd.

• 21.1.2017  15:36
    Svět pod hlavou (TV seriál) (2017)

Za mě má tenhle seriál mít nejmín 80 procent.A nechápu toho kdo dá odpad.Všichni jsou strašně skeptický a maj veliký nároky ,ale co byste sakra chtěli.

• 21.1.2017  15:29

Sloky by měli být nominovaný na kapelu roku podle mě maj slušnou šanci porazit kabáty.A od pondělí si zpívám "ne bombu ne".

• 4.9.2016  13:36

To je strrašný je to jakobi to napsalo malí dítě.Jeden dobrý herec a toje jediné plus na tom filmu.Jak někdo může vstoupit do fanklubu toho filmu.Ten kdo dá jednu hvězdu ten je magor.

• 3.9.2016  18:18

Dobrá pohádká jen ty uřvaný strašidla děs.

• 3.9.2016  18:17

Super film

• 25.8.2016  20:00
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Ani nemám slov jak je to super. Každé ráno si pustím teorii ke snídani a takhle pořád. A nechápu jak se někomu tohle nemuže líbit. Člověk který dá odpad je pro mě d**il. I po 9.serii kvalita podle mě vůbec neklesla ani o procento. A jsem spokojen s tím že má teorie 90 procent ,ale mělo by to být 100 procent. Ale nelíbí se mi že je až 43. nejlepší serial.Měl by být v 1. desítce.Moje oblíbená posvata je samozřejme Sheldon je proste super můj největší vzor.Ostatní postavy mám rád skoro stejně ale na Sheldona nikdo nemá.Takže doufám že Teorie bude pokračovat ve stejném duchu jako do ted a že kvalita vytrvá.Dávám 5 hvězdiček, ale dal bych rád tak 100 hvězd. sláva TEORII a Sheldnovi.

• 25.8.2016  19:54

Supr čupr všechno bylo super rychlí spád,příběh,kostými vše.Jen by mě jako zajímalo co to bylo kdyš ničili nakonci vosi(stíhačky zlé) jak to že vybuchovali ta hudba je měla rozhodit co to teda bylo.A ještě když na začátku přiletí ta mimozemštanka tak jí ani neprověřili nezjištovali to jestli lže tak že at se nediví že se dostaly do takové šlamastyky.Ale film byl super takže 5 hvězd.

• 23.7.2016  19:46

Můj nejoblíbenější díl výborný na tehdejší dobu super i když souboje s mečemi nejsou tak propracované jako v novější trilogii. "at vás síla provází."

• 13.6.2016  21:22

Úžasný díl i přesto, že je to první díl nové trilogie. První půlhodinka je trochu slabší, protože nějaký úvod tam musí být. Všichni herci odvedli super výkony až na chvíli kdy si Adam Driver sundal masku tak jsem se trochu lekl, ale potom už to bylo v pohodě. Trochu mě zklamala postava Kylo Rena. Kylo Ren na začátku vypadá jako největší frajer, protože zastavil tu střelu a všechny nechal zabít ani neváhal a potom ho rozseká Rey která drží meč poprví. Já si to, ale vysvětluju tak, že byl prostě zraněnej. Jak by se vám bojovalo s prostřeleným břichem? Ale jinak vše bylo super a podle mě to bylo plnohodnotné pokračování SW ságy. Dávám 5 hvězdiček

• 19.5.2016  16:52

Nejlepší Český film ever. Je vtipný, ale vtipnost není vycucuná z prstu. Scénář je výborný a text k postavám samotným je ještě lepší. A celé je to obohacené o výborné písničky.