Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 2 body
Menace
Michal Vaško
Stropkov, Prešovský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Horor
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Magická hlubina
(1988)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Rambo: První krev
(1982)
Poslední skaut
(1991)
Příběh Alvina Straighta
(1999)
Matrix
(1999)
Smrtonosná past 3
(1995)
Bratříčku, kde jsi?
(2000)
Armageddon
(1998)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(4)
pidulka
zberatelvhs
marko66
simonk1991
Časové pásmo bylo změněno