Smrt na Everestu (1997) (TV film)

Líbilo se mi to víc než Everest. Souhlasím s poz3n, že je škoda, že tento příběh nenatočil někdo z předních režisérů. Po zhlédnutí seriálu Everest - za hranice možností, jsem dospěla k názoru, že Hall a Fischer byli velmi nezodpovědní, hlavně vydělat prachy.

Everest (2015)

Nemůžu si pomoct, tohle je velmi přeceněný film, který podle mně má akorát krásné záběry hor. Scénář je mizerný, místy jsem se nudila. Čekala jsem drama vyvolávající emoce a pořádný nervák, nedočkala jsem se. A vzhledem ke shlédnutí seriálu Everest - za hranice možností, mi to přišlo příliš "studiové". Kam se to hrabe na mnohem levnější Nordwand nebo na Nanga Parbat.

John Wick (2014)

Těšila jsem se na dobrý akční film. Začátek dobrý. Pak se to zvrhlo v naprosto nevěrohodnou střílečku s příšernou hudbou, která jen podtrhovala to, jaká je to blbost. To není akční film, ale parodie. Opět na csfd.cz těžce nadhodnocený film. Ztráta času.

Constantine (2005)

Těšila jsem se na dobrý vymítačský film, ale přišlo zklamání. Až teď jsem zjistila, že je to podle comicsu. Začátek dobrý.

Nezdolný Everest (2006) (seriál)

Nejlepší reality show, jakou jsem viděla. Je to strašně zajímavé, co se všechno člověk dozví. Jsem ráda, že 3. řada je lezení jižní stranou na rozdíl od předchozích dvou řad, kdy šli severní stranou, která není tak náročná. Obdivuju šerpy, že riskují kvůli těm bohatcům životy, ale chápu, že prachy jsou prachy. Degradace skutečného horolezectví, to se to leze, když tam šerpové natáhnou přes 5 km lan a nachystají žebříky a rozmístí kyslíkové lahve. Takže proč tam nelézt 14 dní po vyoperování ledviny s nádorem. Příroda pláče - tuny odpadků z jedné jediné expedice a hora posetá 200 mrtvolami.

Líbáš jako Bůh (2009)

Mně ten film pobavil a po delší době jsem se u filmu zasmála.. Byl mnohem lepší, než jak se krotí krokodýli. A vůbec mi nevadilo, že osoby se chovaly nesmyslně (např. Holubová s Kaisrem přijeli na chalupu za Magálovou a Bartouškou ...). Odpad to nebyl, existují mnohem horší filmy. Samozřejmě, to není žádný hlubokomyslný film, ale protože je český, dávám 3 hvězdy.

Černá díra (2013) (TV film)

Dávám 1 hvězdu, protože jsem už viděla i horší film. Už dlouho jsem neviděla něco tak schématického a navíc mizerně zahraného. Největší bomba byla, že děti asi z první třídy jely na exkurzi do CERN (zapomněla jsem jak se tam ten CERN jmenoval), protože je strašně zajímal urychlovač částic. Nechápu, že jsem to vydržela. Ta černá díra způsobovala pád satelitů na zem, ale ženskou přivázanou k hadici od hydrantu nevcucla - na to byla moc slabá. Ach ta fyzika.

Nezlomný (2014)

Angelino, povedlo se Ti to!

Cizinka (2014) (seriál)

Pro mě tedy roztahaný seriál a strašná nuda, jediné, co se mi líbilo byl případ chlapce, který pozřel konvalinky a kněz z něj vymítal ďábla, zatímco hlavní hrdinka se ho snažila vyléčit. Nejhorší byl 7. díl, kdy byla svatba, to tedy byla nuda dokonalá. Když už jsem na to začala koukat, tak se na první řadu dodívám.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Když jsem viděla hodnocení a komentáře, tak jsem si říkala, že se diváci zase asi jednou sekli, že tomu filmu dávají jen 69%. Strašně jsem chtěla dát aspoň 4 hvězdy, ale nemohu dát více než 3 kvůli ději. Vizuálně si to zaslouží 5 hvězd. V tomto filmu se ukázalo, že někdy méně je více. Chtělo to sestříhat a taky to chtělo lepší dialogy a seznámení s vedlejšími postavami. Jestli jdu do kina na 18.45 hod a před vrcholnou scénou, jako je přechod moře se přistihnu, že mi padá hlava, je něco špatně. A ještě k tomu před tím, než jsem málem usnula, jsem se několikrát přistihla, že se nudím. Bohužel, Exodus jsem viděla již zfilmovaný pro mně zajímavěji a rozhodně ne nudně (např. v seriálu Bible). Taky si myslím, že kdyby to nebylo ve 3D, ale byla by tam krásná kamera jako v Gladiátorovi, film by na tom jedině vydělal. A hudba mě také nenadchla. Mojžíš, ač kladný hrdina, si vůbec nezískal moje sympatie. Skoro mi byl sympatičtější Ramses a bylo mi ho moc líto, když mu zemřel syn. Proč věřit v Boha - malého fracka, který se chová jako masový vrah a není na něm nic dobrého? Vždyť nebyla ukázána žádná jeho dobrota jako např. nakrmení židů manou. Místo, abych litovala hebrejce, tak mi bylo strašně líto Egypťanů, prostě na mně ten film nezafungoval správně. Není to film, na který se ještě někdy podívám. Tohle se panu Scottovi nepovedlo. Musím však pochválit zpracování 10 egyptských ran, i když lituju ryby, které ve filmu "hrály". Sigourney Weaver jsem objevila až v titulkách ,takže jsem doma googlila její fotky z filmu, abych viděla, koho hrála. Vadil mi dabing - Mojžíšův hlas.