127 hodin (2010)

V okamžiku, kdy Aron uvízne mezi skalami nastane šílená nuda. Francovi jsem tu postavu vůbec nevěřila, neumí zahrát utrpení, které ve skutečnosti Aron musel zažívat. Už v okamžiku, kdy mu balvan přirazil ruku ke skále, to vypadalo, jako by ho to ani nebolelo. Příběh byl zajímavý, ale režisér a hlavní představitel to zkaňhali. Hudba se mi k filmu taky nehodila. Pád do ticha byl mnohem lépe natočený.

Past (2010)

Až tak moc špatný film, jak tu někteří píší, to nebyl. Ale do thrilleru to mělo daleko. Ovšem, co mě šokovalo, to byla zdechlácká prsa Jojovich s kilometr dlouhýma bradavkama.

Sirotčinec (2007)

Už několikrát se mi stalo, že film, který ostatní vysoce hodnotí, mně+ vůbec nezaujme. Jediný zajímavý okamžik filmu byl, když tam Geraldine Chaplinová hrála médium. Jinak jsem se u filmu několikrát dívala na hodinky, protože jsem se nudila. A Belén jsem vůbec tak velký strach o chlapce nevěřila. Všimněte si prstu zlomeného ve dveřích, když vyběhla z domu a děj pokračoval dále, jako by žádný úraz neměla až do doby, kdy jí prst zavázali v nemocnici.

Frozen (2010)

Tento film na mě působí rozporuplně. Na jednu stranu ve mně dokázal vyvolat napětí a strach o hlavní hrdiny, na druhou stranu na mně působil komicky a dost často mě ten strach přecházel kvůli blbostem, které ve filmu byly. Studentíci mrznou v noci na lanovce, ale slečna si přece nezapne bundu až po nos, aby se co nejvíce zahřála. Taktéž ani ten kluk co s ní na lanovce zůstal, nemá žádný důvod se zahřát tím, že by si nasadil kapuci a zapnul bundu, která má vysoký stoják na zapínání. Hercům asi bylo teplo. Skok z takové výšky v snowborďáckých botách nemohl ani jinak dopadnout, když si ty boty nechal pevně zapnuté, asi chlapec nezná zákon fyziky. A normální člověk by si ruku bez rukavice schoval do bundy a ne si ji nechal přimrznout k železu. Myslím, že i kdyby chtěl, aby mu tam přimrzla, tak by se mu to nepodařilo, protože by ten mráz nevydržel. A kdyby se fakt pomočila, tak jí to zamrzne a neuschne. Jo kdyby svázali šály s bundama za rukávy a sešplhali po nich dolů, pár metrů by určitě chybělo, ale určitě by to nebylo tak nebezpečné, tak by asi nebylo co točit.

Američan (2010)

Začátek byl slibný, pak už jen nekonečná nuda.

Pilíře Země (2010) (seriál)

Po prvních dvou dílech jsem nadšená. Má to spád a středověk z toho čiší.

Noci v Rodanthe (2008)

Čekala jsem pěkný romantický film, ale byla to nuda. Dialogy v některých místech příšerné. Diane Lane mi lezla na nervy svým příšerným hraním. Jak tu někteří psali, že tento film se bude líbit pětačtyřicátnicím nebo padesátnicím, tak jsou na omylu. Mně je totiž 50 a sledovat tento film bylo utrpení.

Orphan (2009)

Velmi dobrý thriller. Celou dobu jsem čekala, že z toho vyvrbí film o Satanovi a byla jsem mile překvapena, že ne. Fakt jsem čekala, že pod tou páskou na krku má tři šestky.