Castrator

Castrator

* Kastrátor *

Vatikán
Doktor nejen tělesné výchovy

14 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

 • poster

  Fandango (1985)

 • poster

  T2 Trainspotting (2017)

  První Trainspotting je po všech stránkách lepším filmem než dvojka. Je zábavnější, kultovnější (jestli to je měřítko čehokoliv), viděl jsem ho vícekrát (to je měřítko všeho), je i lepším filmem, ale je to hlavně film o feťácích, tudíž má k realitě normálního člověka, rozuměj nefetky, hodně daleko. V tomto směru je pokračování dospělejší, opravdovější. Nechci mít mezi nejoblíbenějšími filmy film a ještě jeho pokračování, chci tu mít ale Trainspotting dvojku, takže první díl musel letět z tzv. topky pryč. On se s tím už nějak vypořádá. tinyurl.com/choooselife

 • poster

  Americké psycho (2000)

 • poster

  Osm hrozných (2015)

 • poster

  Vetřelci (1986)

 • poster

  Věc (1982)

 • poster

  Blade Runner 2049 (2017)

  Blade Runner vypráví příběh zasazený do světa budoucnosti, Blade Runner 2049 je svět a do něj je zasazen příběh, aby měl film opodstatnění a ten svět mohl být vytvořen, natočen a divákovi ukázán. Jestli to je málo, to si musí každý rozhodnout sám. Pro mě to bylo tak akorát a nevybavuji si, že bych se u nějakého filmu kochal tak jako u BR 2049.

 • poster

  První člověk (2018)

  V tomto filmu je všechno. Všechno. Je tam přistání na Měsíci. I to, co za takovým přistáním je práce. Je za ním hodně práce. Tuna práce! Taky je tam dost z toho osobního života. Jak umře pilotovi dcera a on to dusí v sobě, nikomu nic neřekne a pak si odběhne ke kráteru, aby se do něj vymočil. Je tam taky dost o tom, jak Američani nakopali sovětským komoušům zadnici, i když to tak zprvu nevypadalo, ale kdo se směje naposled, ten močí u měsíčního kráteru! Je tam toho prostě strašně moc a ta hudba, to je eňo ňuno, jak říká Zindulka, kterého jsem měl vždycky za latentního gaye. A komu to nestačí, tak dostane jako bonus bubnujícího negra. A za to by Oskar za nejlepší film roku být mohl. Ano, mohl. Bohužel, žijeme v době, kdy filmy jako První člověk nesklízejí Oskary po kilech, jako sklízel třeba Titanic, takže ten Oskar není vůbec jistý. Kdyby První člověk byl natočen tenkrát, před cca dvaceti lety, tak ten cca dvacijáš sošek dostane, vytře zrak i náboženské agitce Ben Hur a o nejlepším filmu všech dob není pochyb, ale takto... Na víc, než Oskara za hudbu (to díky tomu bubnujícímu negrovi) a možná za nejlepší film (to díky tomu bubujícímu negrovi), to nevidím.

 • poster

  Trosečník (2000)