Karel (2020)

Jako dokument slabší, jako zachycení posledních měsíců a dnů, o což nejspíš šlo, dostačující.

Karlos Show (2020) (pořad)

Karel Vypatlámola si zve hosty na pokec na téma Tak určitě. Vypatlámola není zas takový retard, jak by se mohlo na první pohled zdát, takže mu je rozumět, věty dávají smysl a zdatně konkuruje ostatním talkshowářům (v kulení očí ale na Zdendu Polrajcha nemá) a někdy je jeho pokec i zábavnější než pokecy ostatních talkshowářů. Což vzhledem k nekvalitě většiny českých "talk-show" nedá zas tolik práce a Karel Vypatlámola je tak mezi slepými pidlovokým králem. Nebo tak nějak se to říká. Nic, co by stálo za pozornost.

Kočičky (2020)

Myslel jsem, že párkrát pohoním, ale nedošlo na to ani jednou. Třikrát došlo k mírnému zácuku (ve scénách, kde bylo řádně zaříznuto), ale tím to haslo. Měl jsem se za většího úchyla. Pedál ze mě holt na stará kolena nebude. Film je jinak docela fajn. Solidní tři hvězdy, za každý zácuk jedna.

Lindemann: Till the End (2020) (hudební videoklip)

Hodnotím po kauze sex. obtěžování (Koncert v Litvě). Lindemann mi vždycky přišel ujetej, ale měl jsem za to, že to obstojně hraje. Evidentně nehraje. Bodík pro něj, pro úchyly mám slabost. Toto video ale stojí za vykuřptáka. Dávám jednu za zvednutí mého už tak vysokého sebevědomí, protože mám větší i macatější péro než samotný dederónský bůh hnusu. O tom, že umím i líp píchat, nemluvě. Till Lindemann není gentleman!

V síti (2020)

Jenom jsem si chtěl dát polívku a nějakou náhodou z toho byla mrskačka na kameru před dvanáctkou a posílání pedoporna. Asi mi to nebudete věřit, ale fakt to tak bylo! Kdybyste se raději věnovali důležitějším problémům (nebezpeční schízáci volně se pohybující mezi lidma) a nešikanovali zranitelný kluky, co se vydíráním mladejch holek jenom brání tomu krutýmu světu tam venku. Teď abych se snad bál, že skončím v Krimu. (Protože 9 z 10 debilů tenhle komentář nepobralo, tak nápověda: Klusák, Větruše, Ústí, Babiš mladší, Krym.)

Vyšinutý (2020)

Expozice krátká a jde se rovnou na věc. Honičky v autech, sem tam zabití, vše odsejpá a pak konec. Který bohužel SPOILER vůbec SPOILER ničím SPOILER nepřekvapil. SPOILER Žádné fajn dialogy, žádné efektní záběry, žádné zápletky, prostě bod A - tlusťoch, kterému definitivvě jeblo, cesta - dát příbuzným oběti co proto, bod B - završit běsnění zabitím oběti. A jede se z bodu A do bodu B. Je to jízda výživna, zábavná, ale nic víc tam není. Že jsem film viděl, toho v nejmenším nelituju, ale jestli na něj budu chtít někdy koukat znovu, o tom silně pochybuju.

Bitva u Midway (2019)

Nic víc než triková akce bojů na moři a ve vzduchu prokládaná kecáním o strategických plánech nad mapami. Kdo chce hloubku, tak ji nedostane, kdo chce výbuchy, akci, nasrané výrazy ve tváři a standardní emmerichovinu, má ji mít.

Diego Maradona (2019)

My máme svého kokota božího Petra Gabriela, Argentina má svou ruku boží a Diega Maradonu. Pravda, Diego nemrzačil spoluhráče jako Péťa a dokázal se i přes rauš zorientovat na hřišti tak dokonale, že málokdy čutal do vlastní brány nebo přihrával protihráčům do jasných gólovek, ale asi chápete, jak to s tím srovnáním myslím - aní na jednoho z nich fotbaloví fanoušci a fotbaloví kolegové jen tak nezapomenou a budou se o jejich skutcích na pažitech vyprávět ještě dlouho legendy. Film i těm největším diegologům nabídne mnohé, co ještě neviděli a nevěděli,  ovšem otázka Jak moc mohl být Diego dobrý, kdyby nefetoval, nechodil na swingers párty osmkrát do týdne a nežral jako protokolář Forejt? zůstává a nebude nikdy zodpovězena, ač tento film napovídá, že Diego mohl být lepší o dost (může být vůbec dokonalost dokonalejší?). Jeden z nejlepších sportovních dokumentů a soundtrack je snad ještě lepší. *****D10S*****_________ Zde uvedená chyba k filmu V české verzi dokumentu je chybně uveden popisek „Juventus Turín - SSC Neapol“ k zápasu, ve kterém ale Diego Maradona a SSC Neapol prohráli 3:0 s Turín FC.: Turín FC v době, kdy hrál DM za Neapol, neexistoval. Existoval klub Turín (Calcio), původně Turin AC.

Jak se rodí idol (2019) (seriál)

Za díl s Arnoldem a to ještě s hodně odřenýma a steroidy vyhoněnýma svalama ***.