Chlapectví (2014)

Proč maj v tom filmu všichni mastný vlasy? A proč se v tom filmu vůbec nic neděje?

To (1990) (TV film)

Mohlo to bejt určitě o něco delší. A děti si v budoucnosti byly neuvěřitelně podobný.

Café society (2016)

nuda.. zápletka 1.. nuda.. nuda.. rozuzlení 1... nuda.. nuda.. nuda.. zápletka 2...nuda...očekávání "rozuzlení 2"...nuda.. konec. ... zklamání. Stačí vidět jednou, možná 1,5x zrychleně.

Národ snílků (2010)

Jeeeeeežkovy voči. No to je peetchovina největšího kalibru. Rádoby hlubokej záhadnej příběh předávající životní moudrost, kterej ale jenom hodinu a půl unavuje a já hlupák si vždycky říkám ,,Ještě tomu dám šanci, dokoukám to." Jednu hvězdičku dávám za jedno překvapení - sice nepříjemný - ale aspoň něco ten film zvládl, překvapit mě. Čekal jsem totiž, že z učitele se stane psychouš, co bude podle postavy svého románu ztělesňovat ubohost a vyvádět kraviny, což by bylo pro tenhle příšernej film lepší, než to, že se to nestalo. Jak byl film rozdělenej na kapitolky ho zajímavějším taky neudělalo. Příběhy se nijak nespojily, kromě pouhých dvou linií příběhu. Chytrácký žvatlání na konci tomu nasadilo korunu. A ten kouř! Ha ha, ten byl taky výbornej. Přirovnání jako ,,Americká krása po kanadsku.." [Radek99] a ,,Daydream Nation představuje Juno předělané Davidem Lynchem nebo zábavnější a zářivější verzi Donnie Darko. [Kryšpín]" je podle mě trolling, nebo prostě jenom drzost.