Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Po shlédnutí filmu, jsem chtěl dát 4 hvězdy. Jedná se o skvělé pokračování Tajné služby, vidět Oberyna Martella tentokrát s lasem, návrat Harryho, krátká role pro Channinga nebo Eltonovo výstup při TV vstupu =D Ale poslední dva dny si neustále zpívám "Take me home, country roads". Merlinova smrt byla famóózní, kam se hrabe třeba smrt Willise v Armageddonu či Leonarda v Titanicu =D Musím dát 5 hvězd, luxusní pokračování !!!

Příběh z Bronxu (1993)

Tento film jsme měli doma na VHS, od svých cca 7 let jsem na něj často koukal, rok co rok jsem chápal další a další souvislosti a zápletky. Než jsem jednoho dne zcela pochopil, o co se zde jedná. Hudba dokonalá a herecké výkony na jedničku. Je lepší být všemi milovaný, či obávaný? ...Ani jedno, nejdůležitější je být respektovaný. 100%

Noční můra v Elm Street (1984)

Nejlepší horor, jaký jsem kdy viděl. Robert Englund je famózní a upřímně, několikrát se mi o Freddym zdálo...naštěstí, byl to jen klasický sen =D Všechny díly jsem viděl několikrát, nejvíc se mi asi líbí Bojovnící ze sna, ale první díl může být jen jeden...100%

Aligátor (1980)

Bydleli jsme kousek od velkého rybníka, kde jsme samozřejmě trávili s rodinou dost času. Často když jsem plaval dál od břehu, jsem si představoval, co bych asi tak dělal, kdybych v dáli uviděl aligátora...Fáákt děkuju za tenhle film =D

Od soumraku do úsvitu (1996)

"Na tento film jsi ještě malý, jdi spát!" Tato věta mi byla řečena cca v 7-8 letech, samozřejmě já nikdy moc neposlouchal a tak jsem většinu tohoto filmu viděl poprvé klíčovou dirkou =D Přiznám, že o pár let později, když jsem film viděl hezky z pohodlí gauče, tak to byl lepší zážitek =D George výborný výkon a film je krásnou kombinací akčního filmu o uprchlých zločincích a pak totální masakr s upírama =D 80%

Přepadení 2: Temné území (1995)

Upřímně, jedná se o jediný film, ve kterém se mi líbí Seagal. Jeho styl boje -->máchání rukama a kamenný ksicht, mě vždycky rozesměje, ale u tohoto filmu jsem se skutečně bavil. Zápletka dobrá, záporák taky a hlavně scéna s pepřákem, neboli osvěžovačem dechu se povedla.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Tak tenhle film má všechno !!! Všichni dobří známí se nám vracejí a předvádí neskutečnou show. Ani chvilku nenudí a na to, že to je v pořadí osmý film, tak výborný děj i zápletka. Možná to bude znít ošklivě, ale herecky mi tam P.Walker ani trochu nechybí. Tleskám hlavně za Stathama a Evanse, ty se v partě budou hodit.

Požírač mozků (1995)

Tento film jsem kdysi viděl na VHS a nějak mi utkvěl v paměti. Nějak jsem si na něj po X letech vzpomněl a pustil znovu. Blbost je to nehorázná, ale už jen ten fakt, že jsem si na to vzpomněl něco musí znamenat...Nebo ne?! =D

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Neprůstřelný Donnie a Vin Nafta, blonďatý Tony, Sandor Clegane, sexy kočky Deepika a Ruby a poté Neymar. To je ale sestava!!! =D Na víc, jak 3 hvězdy to není, ale i těch 60% je slušných a film je koukatelný.

Ochránci (2017)

Khan je bojovník, Ler má charisma, Kseniya je zatraceně sexy a Arsus je prostě zvíře. Záporák celkem ušel. Chybí tam jen nějaký vtipálek a bylo by to lepší. Nemůžete to srovnávat s Avengers nebo tak...berte to jako ruský akční film se superhrdiny. Odpad mohl dát asi jen člověk, co má někde po těle vytetovanou americkou vlajku a věří na Santa Clause...Slušných 60%.