• Thriller

Prvních 100 - Sanctum (2019) (epizoda)

Konečne. Super začiatok novej epizódy. Všetko začína od začiatku a som zvedavý ako to dopadne.

Heuréka – město divů (2006) (seriál)

Po zhliadnutí seriálu neviem čo mám robiť. Už len čakám že o niekoľko rokov sa k tomu opäť dostanem. Tento seriál sa neskutočne vydaril a je to krásny relaxačný seriál kde nič neriešite. 95%.

Detektiv z Hongkongu (2016)

Po dlhej dobe Jackie vo filme s druhým sympatickým hercom. Zapadli tam dokonale. Režisér sa snažil vrátiť k Jackieho starým dobrým akčným komédiam a aj sa mu to podarilo. U mňa na 75%.

Teorie velkého třesku - Série 2 (2008) (série)

Druhá séria lepšia ako prvá :) už sa teším na ďalšiu sériu nemám čo pozerať videl som všetky a údajne sa pracuje na novej v roku 2016/2017.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Proste bezchybný komedialny seriál ktorý už len tak niekto nenatočí.Zhliadnuté všetky časti.Odpočúčam to každému. 100%

V pasti (2005)

No čakal som od tohoto filmu viac.Prvých 40 minút nuda nuda nuda.To "dievča" ma provokuje svojou namyslenosťou a pripomína mi to skôr drámu ako thriller.Keď som ju prekusol tak sa to zlepšilo a od tej 45 minúty sa na to dalo pozerať. 45%

Léto All Exclusive (2015)

Zaujímavý snímok ktorý splnil všetky moje predpoklady.Dobrý dej,scenár zopár vtipných momentov.Takéto filmy mám rád.Niečo medzi 55%-65% ale prikláňam sa k lepšej známke kvôli konečnému sobášu :). Takže za 4hviezdy.

Trivisa (2016)

Chunk taj neviem čo tento film má znamenať. Byť režisérom asi by som sa nechválil.Dej to má síce fajn ale hudba,dialogy postáv nič moc ale dalo sa na to pozerať. 39%

Zatímco spíš (2011)

Španieli ako vždy neskvlamali námetom.Dobrá atmosféra,dej.Na 5 to ale neni, niečo tomu chýba.

Rodinné prípady (2012) (seriál)

Ako môže niekto napísať že je to pi.... odpad atď. ? Povedzme si na rovinu že sa tu nachádzajú pravdivé udalosti(údajne) a niekomu to príde ako odpad... tu nejde o herecké výkony toto sú ľudia ktorý kameru nevídavajú denne... tu ide len o príbeh ktorý je všade zvládnutý dobre.Avšak je to len na 3 ale nie na odpad.Česť výnimkám.