Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
13 fanoušků
/ 8 bodů
TucnakCZ
Tomáš Marek
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Krimi
Dokumentární
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Nespoutaný Django
(2012)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Mafiáni
(1990)
Le Mans '66
(2019)
Baby Driver
(2017)
Indiana Jones a Poslední křížová výprava
(1989)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Forrest Gump
(1994)
Zjizvená tvář
(1983)
Návrat do budoucnosti
(1985)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(13)
William_
shephard
Jimbo87
Good Luck
Mejla10
arwin009
Pan_Kostka
anna_ku24
vedmak
TommyShelby
VeruSkal
Commander22
lucile
t.marek7