Wanted (2008)

To je tak bezduché, že se skoro stydím za to, že se mi to líbilo... Je to víc videoklip než film, ale dostatečně efektní a hloupý na to, aby se z něj stal jednou možná i kult. Angelině by měl dát někdo najíst... dokonce i na tom retušovaném plakátu je vidět, že už je jen kost a kůže.

Letní šrámy (2007)

Parta výrostků narazí v lese na tuláka co vypadá jako úchyl... ten si nejprve získává jejich důvěru tím, že s nimy dělá různé vylomeniny, ale potom mu rupne v bedně a začne si podávat jednoho puberťáka za druhým...

Penny se bojí (2006)

Roztomilý horůrek, který se vesměs celý odehrává na stejném místě s minimem postav a přesto plný napětí a slušné atmosféry. Rachel Miner, tak jak mě iritovala ve snímku Bully, tak musím uznat, že tady je skvělá. Přesně takhle nějak si představuju k smrti viděšenou ženskou. Tenhle snímek je velice příjemné hororové překvapení.

Střet (2007)

Sledovat Menu Suvari sice není tak zábavné jako hroutící se William H. Macy v Edmontovi, ale zase to vynahrazuje skvělý Stephen Rea (i když po většinu filmu ležící v bezvědomí) a perfektně gradující závěr. Je zajímavé, že zatímco v Americké kráse měla Mena Suvari dablérku, která na fotografiích nahradila její obnažený pupík, v tomto filmu se již ukáže tak jak ji Pán Bůh stvořil (škoda toho příšerného účesu, ale nejspíš to patřilo k roli).

Odpusť (2005)

Myslím, že jsem to viděl v Karlovarském divadle na filmovém festivalu. Film o bandě flákačů co znásilní zdravotní sestřičku, která pro změnu krade z nemocnice léky. Poté co se jeden z bandy dostane do nemocnice, se do jím znásilněné sestřičky zamiluje, přizná se jí a... Pamatuji se, že mě iritovala ta digitální kamera s jakou byl film nasnímán... evokuje to laciné pornofilmy a hercům je pak vidět každý nežid na obličeji :o(

Zombie: Ostrov smrti (2006)

Herci sice absolutně neumějí hrát, ale za to se předhánějí kdo z nich vypustí z úst větší blbost... díky tomu je tenhle nesmysl až nečekaně zábavný a fanoušci ultralevných a ultrahloupých zombie filmů by jej měli vidět... aspoň jednou.

Královna banditů (1994)

Děvčata to v zaostalých částech světa neměla nikdy lehké a indický venkov 70.tých let 20. století není výjimkou. Drsný příběh podle skutečné události, který natočil v současné době jeden z nejznámějších indických režisérů Shekhar Kapur před svým přesunem do Hollywoodu.

Mr. Deeds - Náhodný milionář (2002)

Kdyby ten film obsahoval jen skeče s Johnem Torturrem měl by o jednu hvězdičku víc, protože plíživý Torturro se opravdu vyvedl... ale i zbytek filmu, až na pár uslzených okamžiků, je příjemný, zábavný a koukatelný.

VALL-I (2008)

Animák ve kterém se toho mnoho nenamluví, ale o to je to zajímavější a zábavnější :o)

Znamení vlka (1972) (TV film)

Roztomilý horůrek z vidlákova, jehož největší devizou je nejspíš právě atmosféra jižanského buranova 70.tých let odděleného od okolního světa bažinami a jeho zemitým obyvatelstvem.