Qiang jian 3 (1998)

Ve stejném roce jako dvojka a i se stejným režisérem Amanem Changem vznikl i třetí díl série Rape by an angel, a to s podtitulem Sexual Fantasy of the Chief Executive. Děj filmu vzdáleně připomíná snímek Skandální odhalení s Michaelem Douglasem. V RbaA je hlavní postavou mladý žalobce falešně obivnění ze znásilnění.

Jiang jian 2: Zhi fu you huo (1998)

V pořadí druhý z filmů pentalogie Rape by an angel s podtitulem The uniform fan. Hlavním (záporným) hrdinou je zubař posedlý dívkami, které nosí nejrůznější druhy uniforem... ty pak znásilní a zavraždí... když se jednou z obětí stane i mladší sestra policejní vyšetřovatelky, obrátí zubař svůj zájem právě na policistku... Narozdíl od prvního filmu, druhý díl je odlehčen komickým prvkem v podobě dvou kriminálníčků, z nichž jeden se zamiluje právě do policistky čímž nejednou zkříží vrahovi cestu...

Xiang Gang qi an: Qiang jian (1993)

První film z pentalogie filmů Rape by an angel vypráví o právníkovi se zálibou v násilném sexu a posedlostí dvěma modelkami Lam a Man. Poté co vloupá do bytu Man a brutálním způsobem ji znásilní a udusí, vydává se její kamarádka Lam na cestu pomsty...

Krásné vězenkyně (1992)

Poctivé echtovní béčko, kde se nahé a krásné vězeňkyně neustále smyslně potí a vzodrují svým mužským i ženským trýznitelům. Ve druhé polovině devadesátých let, tento brakoví klenot vysílala i tv nova.

Emanuelle nera (1975)

Klasický erotický film, kterému chybí nějaká dramatická zápletka či další dějová linka jak tomu bylo u pozdějších filmů téhle série, kde krom souložení Emanuella řešila např. obchod s otroky, snuff filmy, prostitucí atd.. Tady jen poléhává, posedává, svléká se, obléká se, a střídá partnery i partnerky častějí než oblečení (v závěrečné scéně ve vlaku se vyspí dokonce i s celým kriketovým týmem).

Mrtví a pohřbení (1981)

Zajímavý horor s výbornou atmosférou, která se snaží zakrýt díry v logice velké jak vrata do garáře. Nicméně vypnete-li mozek, myšlení pošlete na dovolenou, čeká Vás hutná hororová zábava zlatých osmdesátých let.

Příběhy obyčejného šílenství (2005)

Zdálo se mi to ne tak strhující jako Karamazovi, ne tak ujeté jako Knoflíkáři, ale i tak milé, vtipné a originální. Nad ansámblem výborných herců vyčnívají Miroslav Krobot a Nina Divíšková.

Cotton Club (1984)

Dobrý film, který sráží do kolen příšerný český dabing s topornými dialogy :o(

Blázen z laboratoře 4 (1967)

V tomhle filmu je všechno co si od filmu můžete přát... geniální vědec, krásná špionka, zlí gauneři, kovbojové, indiáni, rázovitý tatínek, nějaký ten ministr atd... bohužel to celé na mě působilo dost přeplácaně a zoufale nevtipně a ani Jean Lefebvre v hlavní roli to nezachránil :o(