Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Trápení a trápení.Výbušné akční scény nemohou podržet nicotný film,který se sérií Smrtonosných pastí má jen jedno stejné a to Bruce Willise,který mě tam ale připadal,že tam je jen náhodou.Další díl snad už nezvnikne.

Sedm psychopatů (2012)

Dá se říci,že je to film o ničem,ale tak černý humor plný super hlášek se jen tak moc nevidí.

Letadla (2013)

Nemáte rádi animák Auta 2?Tak běžte na Letadla,jsou úplně stejné.

Rozbitý svět (2012)

Syrové sociální drama.Možná někdo namítne,že se hloubka děje probírá tak trochu povrchně,ale je to film,který mě nenechal vydechnouti až do konce.Výborné drama,výborní herci.

Machete zabíjí (2013)

Nejhorší na filmu je,že se herci tváří zatraceně vážně a nikdo z nich nebere v potaz,že jde jen o prdlou akčňárnu.Prostě utopie,velká škoda.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Tak trochu už překombinovaná zápletka.Tank na silnici,letadlo vzlítává z ranveje 10 minut,skáče se jak v Supermanovi....Domovina partě slušela víc.Ale alespoň pobaví.

Podfukáři (2013)

Odpočinková podívaná se skvělými herci a neotřelým nápadem na zápletku.Film mě moc bavil a těším se na pokračování.

Rivalové (2013)

Bravurně a mistrně natočené drama o dvou nesmiřitelných jezdcích formule 1.Výborná podívaná a napětí až do konce.