Iveta (2022) (seriál)

Zbytečná minisérie na kterou se brzy zapomene.

Párty Hárd (2019)

Hodnocení tohoto filmu není vůbec jednoduché. Na jednu stranu musím uznat, že na amatérský film s tak nízkým rozpočtem a hereckým obsazením jde o něco nečekaně dobrého. Ale na druhou stranu ty veškeré nechutnosti dotahnuté až do detailů ( žlutý poplach, uherák...atd...atd...) velmi snižují kvalitu tohoto filmu. Suma sumárum: Do kina bych na tohle nešel a doma odvrátim hlavu k pivku. 40%

LOVEní (2019)

Žádný nový nápad nehledejme. Žádná originalita vtipů, co by jsme už někde neviděli. Bohužel problém mám i s hlavní představitelkou... byla prostě Ester nudná, nezajímavá osoba. Kdo tedy mě opravdu překvapil, byl Jakub Prachař. Takový divný človíček... a svou roli přesvědčivě zahrál. Pan režisér Janák je dobrý řemeslník, ale tady bohužel šlápl vedle.

Čertí brko (2018)

Tvůrci si dali asi něco na pohodu, udělali si párty a přitom je napadlo že natočí něco jako pohádku, která ale není ani pohádkou, ale spíš karikaturou dětské tvorby. A takový pan herec Vetchý či dobrá herečka Bárdos to opravdu nezachrání. Aspoň že získali na film peníze z dotací.... Aspoň že byli hezké písničky.

Miluji tě modře (2017)

Dvě hvězdy za velmi dobrou hudbu ve filmu díky Markétě Irglové...a Taťjanu Medveckou,výbornou herečku.

Hlas pro římského krále (2016) (TV film)

Filmu dosti ubližuje, že tvůrci se snažily do filmu dostat všechny ty přelomove události ze života Karla IV a děj tak přeskakuje v letopočtech jako by nic. Je to moc věcí, které nám chtěly být odhaleny, ale zůstali otevřené.

Deadpool (2016)

Hlavní hrdina je sprostý jako prase. K tomu pár mutantů, hodně akce a máme filmový hit. Jak málo dnes stačí, aby bylo něco jako toto oblíbené. No fuj.

Decibely lásky (2016)

Film Decibely lásky je špatně natočený. Úvodní desetiminutovka kde se prolíná několik scén, které divákovi pomatou hlavu, protože vůbec na sebe nenavazuji. Až postupně se prolouskavame dějem, co nám to vlastně tvůrci chtějí říct... A řeknou toho bohužel velmi málo. Ani ta muzika film nepodrží. Chvílemi mě dokonce byla i na obtíž. Film má spousta mínus. Slabý scénář, strašný střih a herce neherce, kteří jsou spíše obsazovani kvůli své vizáži než hereckému umění (sl. Svoboda ). Není to dobrý film, ale i tak to nemohu považovat za odpad filmových dějin. Cílová skupina diváků se určitě najde a film oblíbí.