Děti noci (2008)

Nevadi mi pomale tempo, ani vystavanie pribehu, ale co ma vytacalo su klise situacie. Pavlatova je super animatorka a jej predchadzajuce Neverne hry sa mi velmi pacili. Som zvedavy co bude dalej :-)

Tango s komáry (2009)

2* a aj to iba kvoli tereze nvotovej a jej neuveritelnom dome

Pokoj v duši (2009)

Namet je dobry, ale scenaristu by som dal zastrelit...o reziserovi nehovoriac :-(

Wrestler (2008)

Mickey Rourke s kamerou za chrbtom doprevadzani az do sameho finale. Ram, Ram, Ram!!!

Sbohem, baby (2007)

Ben Affleck ma prekvapil. Budem zvedavy na dalsi jeho film.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Nemozem si pomoct, ale Ron Howard aj ked robil co mohol a ozivil film oproti knihe ( aspon tak sa mi dostalo do usi od niekolkych citatelov knihy), mne film prisiel neuveritelne zdlhavy a pri vysvetlovani malo originalny.

Angel Heart (1987)

Bars smačni film..., ze Alan Parker? Tak potom sa netreba divit. Rourke hraje ako o zivot a debutujuca Lisa Bonet je ocarujuca.

Napoleon Dynamit (2004)

Tak toto bola sleha! : ) Ako Napoleon D. skrotil divokeho kona a vela vela ineho...

Láska nebeská (2003)

Najznamejsie britske herecke esa, vecna tema lasky a pribehy ludi, ktore nenudia, su vtipne, krasne a hlavne ludske. tento film tu bude s nami este velmi dlho. Bravo pan Curtis!

Lovci pokladů (2004)

Bavil som sa. Film si ma nasiel na jednej z TV stanic v nedelu vecer. To je asi vsetko.