Dokonalý trik (2006)

Výborný film s nepopsatelnou atmosférou. A mimochodem - když se režie chopí genius, tak i nesympatický (ne)herec Jackman dokáže hrát.

Bolero (2004)

Herecká "esa" jako Stropnický či rozmazlený nýmand Kraus mě měla odradit...bohužel jsem se masochisticky na tu strašnost podíval...

Micimutr (2011) odpad!

Bylo by to tak na jednu hvězdu, ale tu musím ubrat za toho neskutečně špatného "herce" Dyka. Proč tohoto nýmanda někdo obsadí nedokážu pochopit.

Warrior (2011)

Scénář v kvaliě průměrné telenovely...ale tak dobře natočený, že si film pravděpodobně velmi užijete.

Signál (2012) odpad!

Možná bych dal dvě hvězdy, ale jednu jsem odečetl za tu "hudbu" od "kapely" Nightwork a druhou za (ne)herce Dyka.

Diktátor (2012)

Tady je vidět, že hodnocení pomocí 5 hvězd je silně nepřesné. Na 80% (4 hvězdy) to uplně neni, 60% (3 hvězdy) je zas málo. Dávám 70% za občas fakt skvělý vtipy a za celkově fajn film.

Živě na jedničce (2012) (pořad) odpad!

Naprosté dno televizní tvorby, "moderátorská" spodina, nuda a trapnost.

Sedím na konári a je mi dobre (1989)

Film jsem viděl v kině pár dní po jeho premiéře. A to je pořádných pár let. Vlastně si ani moc nepamatuju, o čem to celé bylo. Ale co si pamatuji je to, že jsem byl uchvácen jeho pojetím, pestrostí, barvami...

Musíme si pomáhat (2000)

Pro mě jeden z nejlepších českých filmů všech dob, z těch "porevolučních" rozhodně nejlepší.