96 hodin (2008)

Jeden z nejchytlavějších scénářu od Luc Bessona (což jste se z ČSFD ještě nedávno nedozvěděli, naštěstí po asi milionu let to bylo napraveno).

Fanatik (1996)

Jeden z těch filmů, kdy sice víte, že je v něm plno slabin, ale stejně se vám moc líbí a dáte si ho znovu. A právě ten efekt zpětné přitažlivosti má většina filmů Tony Scotta a proto ho mám tak rád.

Kopačky (2008)

Tři a půl hvězdy za opravdu hezky vyladěný, vtipný film, koření v podobě Russela Branda bylo přidáno zcela dokonale. Půl hvězdy navíc za Milu Kunis, jednu z nejkrásnějších žen planety. A jedna celá hvězda za to co nedokážu popsat - taková ta pohoda co z filmu čiší a dovoluje vám, či přímo nutí si ho dát vždy, když se chcete výborně odreagovat.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Prázdné, průhledné, nedotažené.

Batman začíná (2005)

Bezkonkurenčeně nejlepší Batman, pochybuju, že to někdo někdy překoná. Temný rytíř taky dobrý, ale na prvního Nolenova Batmana nemá.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Tři hvězdy + půlka z nostalgie a druhá půlka za překvapivý a dobrý filmový návrat.

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Tady budu trochu "off-topic"... Kvalitu seriálu nemá smysl komentovat. Pouze vyslovím své zklamání nad hodnocením dvou "matadorů" csfd, jejichž vkus jsem dosud uznával - ale dát Monty Pythonům cokoli jiného než 5 hvězd je trestuhodné. Snad pokud by těm dvěma bylo pod 30 let, dalo by se uznat, že nemuseli pochopit obrovský význam této show. I když i to by bylo na pováženou. Ale ono jim asi pod třicet není...

Nádherná Zelená (1996) odpad!

Pocity zvracení ve mě vyvolává už ta kampaň k filmu používající nesmysly jakože byl film "zakázaný"... Jinak to nemá smysl moc komentovat. Eko-bolševická agitka, která osloví jen méně svéprávné jedince bez vlastního názoru.

Procitnutí v Garden State (2004)

Ideálně bych dal tak 3 a půl hvězdy...ale 4 dám s čistým svědomím - ne pro nějakou originalitu námětu, nebo zpracování. Ani jedno ten film nemá. Ale má nějaké zvláštní kouzlo, které oslovilo mě i každého, komu jsem film doporučil.

Magnolia (1999)

Rozhodně jeden z nejlepších filmů, co jsem viděl. Scěnář, režie, casting, herecké výkony, hudba...vše skvělé.