Modelář (2020)

V hlavních rolích hrají šišlající čert a nahypovanej modelář. Ochranka vysoce postaveného státníka nemá u sebe pistole, aby přilétající dron včas sestřelila ? Navíc tyto velké drony dělají neskutečný kravál, takže to musela ochranka slyšet dávno dopředu a státník už by byl dávno schovaný ve voze a jelo by se do bezpečí. Prostě při sledování téhle usmolené patlanice vyhoďte mozek z hlavy.

Vyšinutý (2020)

Film má hodinu a půl, z toho jsou 9 minut závěrečné titulky !! To je nové povolání u filmu, dělat co nejdelší titulky zvlášť u tak malého a bezvýznamného filmu ? Takže než se rozkoukáte, tak je konec. Jo a noste u sebe nůžky, protože proti 150 kg těžkému gladiátorovi je to lepší volba než pistole v rukou policajta.

Oldboy (2013)

O kousek lepší než je ta korejská matlanice, ale pořád tomu něco chybí. Týpek se po dvaceti letech prožitých v uzamčeném pokoji s omezeným přístupem k informacím okamžitě po propuštění orientuje v mobilech, internet dává levou zadní a místo aby zíral, co všechno se za tu dobu změnilo, tak okamžitě a s přehledem jedná, aby naplnil svou pomstu. A vyřídit celkem početnou skupinu chlápků jedním kladivem, tak to umí snad jedině Thor ...

Old Boy (2003)

Korejskej afektovanej brak.

V moci ďábla (2005)

Zase jsem naletěl na vysoké hodnocení tohoto filmu a dostal jsem takovou ne horor a ne thriller patlaninu, kde si rejža navíc pomáhá rozklepanou kamerou značky Parkinsonic. Navíc je to celé bez nějakého finále, prostě najednou konec a hotovo. Tohle u mě ani náhodou nefunguje.

Poslední dům nalevo (2009)

Špatní herci, špatný scénář a céčkový konec plný klišé.

Červená světla (2012)

Dokud film táhla Sigourney Weaver, tak bylo na co se těšit. Jenomže v polovině se to celé zlomilo, začalo to být mírně debilní a závěr to celé poslal do odpadu.

Dokonalost (2018)

Není to horor. Dvě teplý buchty se chtějí pomstít. Film má mnoho dlouhých a nudných hudebních i nehudebních vložek.

Skrýš (2010)

Na začátku se těšíte na psycho filmík, v půlce se to zlomí a zničehonic tu máme celkem hloupý příběh, na jehož konci došel scénáristovi a režisérům matroš. Dva body za Juliannu Moore.

Pomsta (2017)

Kdybych ve filmu uviděl alespoň jednou náznak nějaké nadsázky, tak ano beru to. Ale tohle je myšleno smrtelně vážně a paní režisérka je pravděpodobně přesvědčena, že lidské tělo obsahuje nekonečné množství krve a že fatální zranění břišní dutiny nezanechá na hlavní hrdince žádné stopy. Ba naopak, ona si to zranění vyléčí z přední strany rozpálenou plechovkou od piva a zadní strana sroste přes noc sama. Jedna hvězda za ty krvavé orgie.

Časové pásmo bylo změněno