Chappie (2015)

Ano, Cislo 5 zije byl lepsi, nicmene tento film je taky pekny. Ultimatni happy end se mi libil a hodil se celkove k filmu. Jiny konec by me asi zklamal. Robot je trochu potrhly a infantilni, ale zivot kolem je tak trochu potrhly a robot vicemene pouze zrcadlil jejich svet. Urcite stoji za zkouknuti.

Doupě (2014)

Zajímavý film. Super začátek, parkour prvky mám ve filmech rád, a tady jich je požehnaně. Dalo by se říct, že se jedná o remake Jackieho Chana :-) Celkově se ale jedná o celkem povrchní film, příliš "uhoněný", bez chvilky klidu. Jenom utíkej, skoč, vraž, přeskoč, atd. Ale i přesto se mi film líbil. A skvělá "ghetto" hudba :-)

47 róninů (2013)

Mne se to proste libilo. Pekne vizualni zpracovani, fantasy prvky, Japonsko a jejich tradice a kultura. Proste super. Ano, je to hollywoodsky film, spousta nepresnosti, atd. Neni to dokumentarni film, aby vsechno muselo byt podle pravdy. Keanu Reeves je proste super. A zaver filmu je v podstate takovy zvlastni happy end, ktery ale presne sedi.

Drive (2011)

Nuda. Dlouhé pohledy, kdy se nic neděje, dlouhé scény, kdy se nic neděje. Kdybych si to pustil rychlosti 2x, tak bych udělal lépe. Příběh je dobrej, ale zpracování nic moc. Krvavé scény jsou trochu moc brutální a vypadají trochu nepatřičně v tomto filmu. Celkově prostě utahanej film.

Králova řeč (2010)

Velmi povedeny film, ale musi na nej mit clovek naladu, jelikoz se nejedna o bezduche reseni problemu s koktanim. Velmi dobre zahrane.

Univerzální voják 4: Odplata (2012)

Prvni film byl opravdu skvely, ale tohle byl vazne slaby odvar. Jeste k tomu zvlastne natoceny. Takova nuda, ze jsem film ani nedokoukal a jen si docetl na webu, jak to melo skoncit.

Not Today (2013)

Tenhle film jsem ani nedokoukal, jelikoz mě fakt nebavil. Jedna hvězdička je jen pro snahu ukázat lidem problémy chudých, ale bohužel na mě to moc nefunguje.

Pasadena (2013)

Komedie to rozhodně není, spíše "rodinné drama". A tenhle typ filmů není můj šálek kávy a ani dobří herci to nezachrání. Prostě ne.

Stud (2011)

Popravdě řečeno jsem nepochopil, co má být pointou tohoto filmu. Celkově jsem se nudil - dívat se na pasáže, kde někdo jen běží nebo sedí mě moc nebaví.

Resident Evil: Odveta (2012)

Film pěkných efektů, ale tím to končí. Příběh je o úplně o ničem a vracející se postavy to nijak nezachrání. Celý film je tak trochu umělý, vytvořený jen, aby byl další díl Resident evil. Nic víc.