Tintinova dobrodružství (2011)

Pěkně vytvořené, ale jako hraný film by se mi to asi líbilo víc. Některé scény (honičky) byly pěkně provedené, ale někdy až příliš překombinované.

Nezvratný osud 5 (2011)

Stejný scénář jako obvykle, taky co novýho by se v této serii mělo vymyslet. Smrt opět přichází velice promyšleným způsobem, nenechá nic náhodě. A když už si myslíte, že jste vyhráli, tak se zamyslete znovu. Smrt prostě neoblafnete :)

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Pěkně vizuálně zpracováno, což mi celkem stačí. Děj je pochopitelný a vše celkem dobře šlape bez logických výkyvů. Jen herec jako hlavní postava se mi nelíbí, raději bych tam viděl někoho jinýho.

Vlkodlak (2010)

Není to špatný film, ze začátku vypadá velmi slibně. Později se stává trochu monotóní, žádný překvapivý moment. Ke konci jsem se skoro až nudil. Ale jinak pěkně natočená, dobrá kamera a střih.

Upírův pomocník (2009)

Knihy o Darrenu Shanovi nejsou špatné a celkem pěkně propracované. Což se ale nedá říci o filmu. Do jednoho filmu nacpali děj z několika knížek, ale tak trochu napřeskáčku a trochu jinak. Bohužel autoři scénáře asi nečetli celou ságu pozorně, jinak by nespojovali dějové linie tímto způsobem dohromady. Možná kdybych neznal knihy, tak bych nebyl tolik zklamán, ale bohužel je to velmi špatně natočená adaptace knih. A obsazení mi vůbec nesedělo.

Prokletý ostrov (2010)

Pěkně natočené psychologické drama, kdy ke konci nevíte, co je vlastně pravda a co je lež. Dobře vystavěný příběh. Bohužel na tento film musíte mít náladu, hlavně přemýšlivou, což jsem zrovna neměl. Takže jen tři hvězdičky místo čtyř.

Legie (2010)

Nebylo to až tak špatný. Nesmíte mít předem přehnaná očekávání a pak to jde. Pár pěkných klasických bojových scén. Filmy s jakoby náboženským tématem mi nevadí.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Hlavní postava mě doslova vytáčela. Protopyt dnešního teenagera jako řecký hrdina? Nic pro mě. Dialogy hrozné. A Olymp na Empire State Building? Asi americký vtip :) Vizuální efekty nebyly zas tak hrozné.

Zombieland (2009)

Dobrá komedie, u které se člověk může smát skoro celou dobu. Ale bohužel jen smát a ne lámat smíchy. Pro některé může být film velmi nudný, záleží zda máte rádi zombie a parodie. Pokud ano, tak se vám film bude líbit.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Příšerně nudný film, který nemá s komedií nic společnýho. A nezachrání to ani známí herci. Za celou dobu filmu jsem se snad ani jednou pořádně nezasmál, což bych u komedie asi měl.