• Krátkometrážní

Film o seriáli Tajné životy II (2016) (TV film)

Dokument na Slovenske televizi. Serial jsem nevidel, ale o postavach a jejich motivacich je zdarile v ramci omezene stopaze odvypraveno. Nepochopil jsem jen, jde-li o vztahovy serial.

Fidlibum (2008) (pořad)

Jeden dil je ke shlednuti v archivu Slovenske televize. Je to hodnotnejsi, nez aby deti sledovaly stupidni domaci videa plne padu a zpivajicich kocek na Tik Toku.

Folklórny festival Východná (2010) (pořad)

Pekne zpevy.V Praze byvaly pred pandemii jednou mesicne Folklorni mejdla ve Studiu Alta v Holesovicich,kde bylo narvano tancujicimi studentkami a mladymi pracujicimi.Zde dost senioru.Tzv. Boomeri velmi radi mluvi o tom, jak skvela byla devadesata leta.Pouzivaji pritom vyraz divoka, vyznamne na sebe pomrkavaji "jo, to byly parby, to uz vy mladi dneska neznate,to byste nezvladli".Boomer totiz opravdu neni schopen pochopit,ze nekdo v osmnacti misto toho, aby se sel opit do baru, radeji travi vecer na diskusnim foru o pocitech lidi uvazujicich o zmene pohlavi.

Máme jasno - Ropa (2021) (epizoda)

Cesti motoriste si neuvedomuji, ze cast penez, ktere plati za pohonne hmoty pochazi od lidi, kteri je touzi zabit. Az ropa skonci, prestane system fungujici po desetiletich na Blizkem vychode "obili za ropu". Dokument lze stahnout na Ulozto.cz

Fenomén 21 (2021) (pořad)

Netradicni soutez na Slovenske televizii, v niz se misto znalosti spoleha na inteligenci. Jak rikal filosof Jan Sokol, zkusenost je  jako svetlo svicky ve tme. Kam nedosahne, musime se spolehnout na inteligenci (ci intuici). Kreativita je vlastnost mladych lidi (velci vynalezci vetsinou ucinili sve objevy jako mladi). Proto me neprekvapilo, ze soutezicimi jsou mladici (alespon v  dile, ktery jsem videl).

Fénix - Kultúrna pamiatka roka (2022) (pořad)

Potesil me vitez krasny hrad Uhrovec s prekrasnym okolim, kde jsem byl pred pandemii na mezinarodnim archeologickem workcampu.

Fashion Ballet (2022) (divadelní záznam)

Hudba a tanec se mi zdali monotonni bez energie, ale libili se mi kostymy.