• Krátkometrážní

Čo budeme robiť (2021) (pořad)

Chlapčenský úsmev (2019) (koncert)

Pěkný koncert. Pestrá populární hudba a velkolepý orchestr. https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14610/196855#22

Cesta (2012) (pořad)

Cassovia café (2019) (pořad)

Přehlídka neznámých muzikantů, kteří vždy o sobě něco řeknou. Mnohdy jsou poslouchatelnější, než čeští  profesionálové.

Bolo nás jedenásť (2019) (koncert)

Dokument je ke shlédnutí v archivu slovenské televize.

Brána do televízie (2017) (TV film)

Výborný přehledový, i když moc zábavný dokument pro nás Čechy, kteří si udělají obrázek, co se na Slovensku točilo pro Slovenskou televizi. https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11919/120394

Modelka a Křováci (2015) (TV film)

Antropologický dokument na České televizi. Zdá se mi neuvěřitelné, že zde modelka žije pět let. Pamatuji si , že někteří nekorektní antropologové navrhovali Křováky se svými malými postavami a nafouklými břichy nepočítat do našeho druhu homo sapiens. "Věří, že pokud se o všechno podělí, budou mít všichni dostatek" popisuje modelka tento africký Kibuc.

Biele vrany (2018) (seriál)

Velmi charakterní lidé.

Česká detektivka (2022) (seriál)

Takový milý nadhled k "nižší literatuře". Příjemně pomáhají archivní záběry. Je tu pěkná stylizace nadsázky a k tomu trochu akademické věty vědeckých literátů.

Jak neztratit domov (2022) (TV film)

Malebný kraj - úsměvy , podání roky, povídání. Přesto dřiv ve vězení byl nejhorší trest samotka. A tito senioři to mají 300 dní v roce. https://www.ceskatelevize.cz/porady/15152250837-jak-neztratit-domov/