NickMaddox

NickMaddox

Nikola Jakubská

okres Žilina

• 14.10.2016  17:36
    Kaičó wa Maid-sama! (TV seriál) (2010)

Toto anime musí milovať každý! Usui- moe moe =) Najlepšia bad ass postava z romantických anime. Milujem celú zápletku a som sklamaná, že sa nedotočí už ďalšia séria.

• 30.6.2016  22:30

Predloha filmu bola výnimočná, preto ma zaujímalo, či nielen herci, ale aj celý film bude rovnako výnimočný. A bol =) Emilia Clarke dokázala Lou zahrať briliantne- veľmi sa dokázala vcítiť do predstavy autorky knihy a rovnako dobre jej kontroval aj herec v roli Willa. Kostymérka sa rozhodne vyhrala s myšlienkou Louiných bláznivých outfitov. Takisto uznávam aj spravcovanie záveru, ktorý v knihe ostal viac-menej otvorený pre pokračovanie. Nič neľutujem, ani kúpu lístku, akurát odporúčam- citlivejšie povahy, prineste si vreckovky.

• 27.6.2016  22:57

Film hodnotím veľmi pozitívne- tínedžerske prostredie, problémy mladých, nová láska a temperamentné povahy, neskutočne príťažlivý hlavný hrdina =) Už dlho som nevidela kvalitný romantický film o mladých ľuďoch a tento ukojil moje romantické nálady =) Koniec je zvratový,ale bol to dobrý nápad,inak by sa film skĺzol do úplného klišé.

• 26.6.2016  21:19
    Woori yeopjibe EXOga sanda (TV seriál) (2015)

Vau =D Ako ja som z kórejských dorám mimo, ale počin, ktorý vytvorili kórejskí producenti je úžasný. Dorama nepribližuje len hviezdy EXO, neprezentuje ich len ako veľmi ľudské osoby, ale zároveň poukazuje nato, že tento fakt sa dá zakryť za príbeh, ktorý skutočne nie je trápne vykonštruovaný a vystavaný. Vážne ma bavila =) Tlieskam, chlapci sú aj výborný herci, nielen speváci a tanečníci

• 12.6.2016  12:25

Wan je pán- inak sa to nedá ani napísať =) Krásne gradujúci dej, výborné narábanie s hudbou podľa vzoru starých hororových kúskov bez potreby obracať sa na prvoplánové ľakačky, výborné stvárnenie démov (samozrejme až na Strašiaka). Skutočne neľutujem kúpu lístku =)

• 9.5.2016  20:13

Atmosféra. Niečo na čo sa zabúda pri tvorbe hororov a čo dnešný divák, posadnutý tým,že horor je skvelý len v tom prípade ak obsahuje,čo najviac "ľakacích" scén, nedokáže oceniť. Vo filme nie je len dokonale vystihnutá atmosféra prerodu viktoriánskej éry do industriálnej spoločnosti, ale aj sofistikovane rozmiestené scény,kedy sa divák má báť, pretože skutočne ide o život. Z filmu som si odniesla silný zážitok.

• 8.5.2016  14:00
    O mai bineoseu (TV seriál) (2015)

Kórejská dorama, ktorá síce narába s opotrebovaným námetom prerodu škaredej ženy na krásku, avšak prostredníctvom originálneho príbehu je divák rýchlo vtiahnutý do deja. V tejto dorame je veľmi zmysluplne rozmiestené citové rozpoloženie postáv s komediálnymi prvkami, takže v konečnom dôsledku sa k divákovi dostáva príjemný seriál, so zaujímavými postavami a všeobecne veľmi vtipnými replikami. Oceňujem, už dlho som nenašla podobný kórejský seriál. Milujem hlavné postavy, neznášam záporné a veľa vedľajších naplno prejavuje svoje herecké zručnosti a humor.

• 8.5.2016  13:58

Aký žáner najviac neznášam? Akčné filmy. Čo najviac vo filmoch neznášam? Dlhé auto-moto naháňačky. Čoho si myslím, že už je dosť? Filmov o konci sveta ako ho poznáme. Tak prečo som od tohto filmu nemohla otrhnúť oči? Za dlhý čas jeden z najlepších filmov, od filmov, námetu, postáv a hercov. Možno ma jedine mrzí, že Tom Hardy sa nemohol prejaviť viac, ale chápem remake je remake. Inak skvelá zábava a vôbec ma neiritovala minutáž.