Město (2010)

Tento film mě docela nadchnul akorát se musím přiznat že některé scény by si zasloužily trošku více rozvést.Co se týče konce filmu tak mi připadlo jako by nevěděl kudy kam,je to škoda ale určitě doporučuji.

Predátor (1987)

Jednoznačně největší filmová klasika všech dob.

Ratatouille (2007)

Tato animovaná pohádka mě nadchla na tolik že jsem ji viděl nejméně sto krát. Nádherně vyzdvihnuté kuchařské řemeslo s krásnou animací a spoustu srandovních scén a to vše odehrávající se v krásné paříži..... mám chut na přídavek

Escobar - Paradise Lost (2014)

Film pojednávající o tom jaké to je když se člověk zamiluje do dívky která patří do největší mafiánské rodiny všech dob.Film nadchne určitě každého fanouška pabla escobara akorát si myslím že pro običejného diváka je film velmi slabí místama až zbytečně nudný

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Člověka který žije spořádaný život bez drog tak tento film jen tak těžko někoho nenadchne.Film vypráví o nepřetržitém fetováni všech drog po cestě do las Vegas.Ve filmu zazní několik super hlášek a i johny vněm zahrál klasicky super za mě palec hore.

Kokain (2001)

Jednoznačně nejlepší film všech dob.Johnny tu ztvárnil postavu legendárního pašeráka všech dob georga junga.Ve filmu se kloubí láska zrada peníze přátelství moc a hodně drog.Film je inspirován podle skutečných události se 60 let a diváka nadchne od začátku až do konce.