Zlověstné ticho (2007)

Velice prijemne prekvapeni. Horor s prichuti ''oldschoolu' se zajimavym vizualnim stylem...ktery je postaven na budovani dusne atmosfery (tedy az na zaverecnych akcnejsich 20min) narozdil od dnesnich hororu, kde se jen predhaneji v ostrejsim zobrazeni nasili, k tomu pripocteme zajimave zakonceni a velice dobry zvuk(kdyz se me z reproduktoru za zady ozvalo zaseptani, musel jsem se ujistit ze tam opravdu nikdo neni :-) Hudba se take povedla velice napomaha celkove atmosfere a mame zde zaverecne hodnoceni prijemnych 70%

23 (2007)

Par zajimavych scen, divny scenar, esce divnejsi a priblbla hra z cisly ...vedle sebe jsou 2 domy a kazdy z nich ma 3 patra..aha tak to je 23!! ...nemyslim si ze bych se nekdy k tomuto dilu vracel..

Harold a Maude (1971)

Dávám 75% ale myslim si ze si mohli odpustit tu scenu kdy se vedle sebe probouzi nazi - myslim ze tam stacilo to silne vnitrni pouto nebylo potreba to hnat do krajnosti.

Škola rocku (2003)

Ja osobne moc posledni dobou americkym komediim neholduju. Ale tady se musi ocenit ten napad, takze tady nikdo neprichazi o panictvi ani to neni dalsi hloupa parodiie ani zde nehraje Adam Sandler a neni to romantika. O co teda jde_? Predvsim o Rock. A co se stane kdyz se rockovy nadsenec a kytarista bez skupiny podvodne dostane na misto suplujiciho ucitele do tridy plne hudebne nadanych zaku_? Koukne te se a uvidite. Prijemna oddychovka, ktera nezkazi nedelni odpoledne 70%.

Anděl zkázy (1962)

Davam 4* ale musim si nechat tohle dilo rozlezet v hlave. Po te se vratim a napisu poradny komentar.

Idioti (1998)

Puvodne jsem nevedel co si o tom mam myslet, vizualne velice zvlastni ci odflaknute_?casto je v zaberu mikrofon nebo kameraman..ale po shlednuti jsem zmenil nazor, film me prikoval k zidli a nechal me na ni az do konce ..zaver umocnuje cely dojem z filmu a tak nejak jej posiluje. 80%

Vysvobození (1972)

Musim souhlasit s Limou ze pri scene kdy se hlavni hrdinove na zacatku potkaji s vidlaky a rozehrajou duet na kytaru a benjo zalil me takovy neprijemy pocit a aniz bych to dokazal nejak zduvodnit, scena znasilneni me trosku uzemnila...citil jsem tu bezmoc a hnus z toho vseho, potom vsem jsem cekal stupnovani napeti ktere sice bylo, ale zaroven to bylo rychle ukonceno a zbytek odehravajici se na pevnine(po opusteni reky) me prisel skoro zbytecny. celkove 80%

Henry: Portrét masového vraha (1986)

Jak tu již někdo psal - syrové, autentické, zvrhlé, uvěřitelné, šokující.. tak takové to je!! Po konci filmu mě neopustila mrazivá nálada.. Někdo jde po práci na pivko, jiný se jede projet v autě a další jde třebas někoho zabít ..Brrr!! Děsivá představa..

Hostel (2005)

Film je tak neskonale stupidni ze bych z toho vrazdill. Co se deje tyce neni potreba nejak pretrasat kolegove jiste nastinili. Ale tech chyb ...hruuuza!! Takze dej se odehrava v 80 letech kde lepsi slovaci jezdili jen ve Volhach a sude byla pritomny romske gangy, 80. hudba na diskotece apod. >> zatim co americani kteri sem do ''tohoto praveku'' prijedou disponujou digitalnima fotakama, posilaji si mms(do ted nechapu jaka operatorska sit to tady v te dobe pokryvala:-), kazde vlastni ultra tenky telefon nejlepe RazorV od Motoroly.... a predtim nez privezou ukazat vyspelou techniku na Slovensko se zastavi v Holandsku na typicke 80satkove techno party kde barevne lasery ozaruji klub a chlapci se ladujou extazema. Esce ze ti hodni kluci privezou nejake s sebou aby mohli dat okusit kamaradkam ze slovenska a trosku se pobavit pri hudbe k tomu urcene jako je Tublatanka apod. Odpad vsech odpadu ktery hapruje na vsech detailech, scenari, hercich i nehercich a snazi se akorat zaujmout par nechutnyma scenama. Me je nabliti ale ne ze zobrazovaneho nasili ale spis z umu Eliho Rotha. Esce ze nejedu na Karlovarsky Festival 07...asi bych ho musel zbit a to jsem pacifista. 1* za vytoceni!!

Fido (2006)

Prijemné překvapení, které rozhodně stojí za zhlédnutí ikdyž nejste velkými fandy Zombie žánru. Rodinná komedie, která není až zase tak pro celou rodinu a mimo to nám dává nový pohled na zombies jako lidské bytosti(alespoň na některé). 80% :-)