• Životopisný

Keanu - Kočičí gangsterka (2016)

Obrovské zklamání. Nečekal jsem mnoho, prostě kopec (i malý) srandy, ale nedostal jsem do rtů ani minimální roztažení. Smutné.

Sing Street (2016)

Film, co mě absolutně zabavil. Vtipnej, dramatickej, roztomilej, naprosto fungující pro mé vnímání. Mám z něj radost, až tleskám ....

My All-American (2015)

Ano, jasně, doják jako prase, kýč a tak. Ale funguje to, toho kluka není možný mít nerad. A pro mě jedna z nejdůležitějších scén byla už kolem 10 minuty, díky které jsem si film začal opravdu užívat - myslím tím pozvání na rande a hlavně chování té dívčiny, to bylo neskutečně roztomilý, možná nejroztomilejší reakce na pozvání, co jsem kdy ve filmu viděl.

Červený pás (2008)

Hodinu to bylo v pořádku. No a pak přišel TEN závěr ....

Přežijí jen milenci (2013) odpad!

Naprosto a jednoznačně u mě NE dobrý. Neředěná čistá NUDA zabodnuta do mého srdce. Nedokoukáno.

Dokažte mi vinu (2006)

Já se nudil. Nic mě nerozpumpovalo. Vin Diesel lehce nadprůměr, hlavně jeho úsměv. To je ale málo.

Svátek matek (2016)

To mě zklamalo jako kdysi vánoční dárek - bylo to takový pěkný autíčko na dálkový ovládání. Ale nefungovalo. Film taky vypadá pěkně, ale nefunguje.

Třetí poločas (2009)

Zápory - příliš zdlouhavé. Neuronil jsem ani slzu. Klady - Carmen. Koukatelné.

Sněhový dort (2006)

Jednoznačně drama, ale mě to hlavně hodně pobavilo. Spousta vtipných momentů. Prožito a užito.

Černá kniha (2006)

Už jen pro ten POHLED hlavní představitelky to stojí za to vidět. Těch důvodů je samozřejmě mnohem víc.