Sviňa (2020) odpad!

Práve som toto nešťastie dopozerala a úprimne treba mi zvracať..nie z politiky aké toho pochabeho deja kde každých 10 minút niekto mrdal..veď ako je jasné že sa medzi sebou kopulovali odušu, ale téma ktorú ten film mal chytiť mohla byt na inej úrovni.chybalo tam veľa spojitosti nemalo to hlavu ani pätu ale zato sme videli kozy snd..supa 🤦 bola taká CZ/SK výroba ..keď nevieme čo ďalej dáme mrdacku.ozaj zbytočne zabitých 99 minút..

Nákaza (2011)

a dnes si to davame naostro..vsetci... covid-19...

Chatrč (2017)

Ja neviem čo chcel týmto režisér povedať? Neviem a mám zmiešané pocity.. odpustiť niekomu čo iného zabil lebo mal ťažký život? Tak potom pustíme na slobodu vrahov, veď aj oni mali ťažký život..aj Hitler ho mal či nie?! Mne to príde ako neskutočná cirkevná propaganda aby si nejakým zvláštnym spôsobom nahnali ovce...a čo viac funguje ako láska k deťom?! Celé zle toto..tu jednu hviezdičku dám za herecké obsadenie ;)

Venom (2018)

nechala som sa uniest :D za mna plnych 5..pre vtip...zapletku ( sice bolo nam vsetkym jasne ako to dopadne) ...za hercov..ale hlavne za to ze aj ja chcem svojho venoma :D perfektna rozpravka

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Na začiatku som mala strach že to bude zasa nejaké klišé kde to nejak pojme históriu sem tam meč,legendu boj..ale toto bolo unikátne!!! Neskutočne výborne spracovanie,doplnenie humornými hlaskami ktoré nijak neuberaju na,, vážnosti,,najviac zažiaril jude law ktorý je na tieto úlohy priam stvorený A táto mu sadla ako rit na serbel.. Konečne aj bájny exkalibur dostal svoju šancu A ukázal silu vo veľkom štýle.. Nieje nič čo by mi prekážalo.. Dokonale herecky strihovo aj technicky A to nehovorím O hudbe ktorá film posúva na inú úroveň . Najlepší fantasy film za dlhuu dobu..

Hon na Šakala (1997)

No..dávam dve hviezdičky.. Jedna je za kameru druhá za hl. Hrdinu ktorý hral dvoch ľudí.. Veľmi zaujímavý nápad ktorý sa podľa mňa mohol viac rozhýbať..nieco tomu chýbalo.. Neviem.. Každopádne sakal sa mi veľmi páčil ale toto neviem definovať.mal to byť akčný film, dráma...bolo Z toho skoro akčné strihy doplnené holými hereckami.. Som popravde veľmi sklamaná nakoľko som čakala oveľa oveľa viac..

Uteč (2017)

Po dlhej dobe psychac čo ma držal V prijemne nepríjemnom napätí že čo sa stane...herci hlavne stará psychoatricka to dala na výbornú Z jej pohľadu mi je stále nevoľno...velmi zaujimavo zvládnutá téma rasizmu A neocakavany záver.. Veľká spokojnosť

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Zatiaľ som dala one star.. Že má ultrarychlo uspal ..budila som sa len na scény kde zasa bolo kozy..ohromne ešte že ich každá žena má iné lebo by nebolo čo dávať do filmov :D no nič budem musieť ešte skúsiť raz ale netuším čo to vlastne je..

Legenda o drakovi (2015)

musim povedat ze k rozpravkam nemam pozitivny vztah ale tato im vysla perfektne...:) od hercov, cez hudbu, pribeh...proste skvele :}

V zajetí démonů (2013)

pan wan !!!! výborný Wilson, neskutočná framiga, ktorej uverím asi všetko.....z klasickej duchariny kde som už neočakvala nič nové to pan Wan korunoval a dokazal ze aj stokrát obohraná téma sa v jeho rukách zmeni na majstrovské dielo....a čo že som celú noc spala so zapnutým svetlom :D