REC (2007)

Neni to dlouho, co jsem psal, ze jsem dlouho nevidel poradny horor. A jako bych si to privolal! Opravdu prvotridni horor, a dle meho nazoru jeden z nejlepsich za posledni roky.

Sbohem, baby (2007)

To je presne ONO...akorat film konci a ja chci jeste vic, to uz je konec ptam se??! A priznam se, po vlaznem zacatku bych na tenhel filmek nesazel ;) Zajimave poskladany pribeh, necekane zvraty a to vse nenucene, ale zive a na 100% A ta kamera, to byla primo "oda pro oko". Prijemne prekvapili hosi Affleckovi! + Kazdopade misty vrha na tohle dilko stin urcita roztekanost a prekomplikovanost. K uplne dokonalosti preci jen kousek chybi.

Volání o pomoc (2007)

4,5 hodne povedenej kousek, kde se clovek zasmeji i zasmutni si dohromady ;)

Ajťáci (2006) (seriál)

Tak jsem se konecne pustil do druhe serie a musim rict, ze opet nezklamala. Takovej narez se jen tak nevidi:) Je videt, ze i Anglani umej byt obcas vtipni :P:D

Enron: The Smartest Guys in the Room (2005)

Zajimave zpracovany dokument o nejvetsim "bankrotu" v hitorii USA. Byl jsem prekvapen, co vse jsem se dozvedel! Aneb jak lehce se daj vydelat velky prachy:)

Everybody Hates Chris (2005) (seriál)

Kdyz uz clovek videl veskerou klasiku a nevi, jako uoddechovku by si pustil pred spanim, je Chris tou spravnou zabavou. Neurazi, pobavi a to mi pred spanim staci.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Kdyz jsem se prokousaval nekolika komenty, casto jsem se setkaval s nazory, ktere poukazuji na mainstreamovost a jakesi omylani toho jiz osvedceneho a neprimo to Neveste vytykaji. Mam jednu vyhodu, da se rict, ze jsem prakticky nic jineho "Burtonovskeho" nevidel, a tak me Nevesta prijemne prekvapila. Pro me vse vonelo novotou. A novotou libivou. Velmi zajimave animace jdou ruku v ruce s lehce desivym pribehem a dohromady je vse nadherne odlehcovano osobitym humorem a chytlavou hudbou. Urcite to neni zadny zazrak, ale filmek prekonal vsechna ocekavani a zprijemnil mi vecer:)

RRRrrrr !!! (2004) odpad!

Tenhle kousek si me vazne neziskal ;)

Dogville (2003)

Reknu vam, ze jsem se zprvu bal, co mi Dogville nabidne. S takovouto zvlastni formou preci jen nemam moc zkusenosti. Ale uz po par minutach mi bylo jasne, ze moje obavy byly liche. Jak tohle nekdo dokazal natocit? Vzdyt v tom filmu na prvni pohled nic neni - ale zdani klame. Chybi mu prave jen to hmatatelne, ale o co obral oci, to vynahrazuje mysli. Misty krasne mraziva atmosfera, detailne "rozpitvane" charaktery hlavnich postav. Proste wow! Tenhle filmek ma sve mistecko mezi klenoty kinematografie, alespon pro me tomu tak je.

Ali G Indahouse - Film (2002)

Proste klasika, ktera umi rozesmat a to nejen napoprve.Rozhodne to neni nejakej utok na nase "mozkovny" a humor kt. je servirovan je misty stupidni, ale ja jsem se bavil a to je u komedie to hlavni;)