Živí mrtví - Ortel (2015) (epizoda)

Finále této série mě překvapilo. Moc dlouhý díl, jelikož 1/4 je skvělá, 2/4 horší, třetí čtvrtina je nic moc, ale čtvrtá je vážně něco (zlepšilo to epizodu o 30%) Ale ze všech finálních dílů mě to bavilo nejmíň. 85%

Živí mrtví - Pamatuj (2014) (epizoda)

Tak, epizoda je stejně jako Home podle mě jedna z nejlepších a přitom má hodnocení 80-87%. Berete to tak jeno=m kvůli tomu ,že epizoda nenabídla skoro žádné chodce a akci? Že nenabídla žádné chodce je smůla, ale alespoň máme klidný díl, že nenabídne akci, je jedno. Tato epizoda byla i tak dost zábavná, určitě jedna z TOP 10 epizod

Peťajn (2014) (seriál)

Málo sekund, ale tolik zábavy. Nejlepší je SPOILER

Živí mrtví - Sémě (2012) (epizoda)

Zatím nejlepší díl. Vše naprosto perfektní. Chudák Hershel (konec)

Živí mrtví - U skomírajícího ohně (2012) (epizoda)

Po famozním finále první série je finále druhé ještě více famozní veledílo! Naprostoi vše perfektní. Finále dost bravurní a navíc plné akce- takové finále se tak často nevidí, Jasných 100%

Živí mrtví - Přestřelka (2012) (epizoda)

Zhruba na stejné úrovni jako 2x07. Vše je dobré, ale stovku tomu dát nemůžu. Začátek je dobrý, ale konec mě moc nebavil. 90

Živí mrtví - Stodola (2011) (epizoda)

85%. Konečně zlepšení. Hodně emotivní díl, našli Sophii, a herecké výkony a vše na epizodě dobré. Ten konec bylale hrozně krutej

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Tak jsem se před hodinou vrátil z kina a rozhodl jsem se napsat menší recenzi. VAROVÁNÍ! MOHOU SE VYSKYTOVAT SPOILERY! Mé očekávání nebyla vysoká Myslel jsem si, že to ságu zničí, ale to byl omyl. Byl to dobrý film s úžasnou myšlenkou, ačkoliv měl pomalejší rozjezd. Postavy byly také parádní (nejraději jsem měl Katherine Waterstonovou a Colina Farrella). Děj je ale nic moc a děj je jediné mínus filmu. Scénář je dobrý, dobrodružné scény parádní, ale ta akce..... ta byla tak epická. Zvířata byla skvělá. Herci své role (úplně každý) zahrál naprosto perfektně. Film má plno kladů, a mezi největší klad na filmu je dle mě herecký výkon Colina Farrella, který postavu zahrál perfektně. Zvrat s odhalením Grindelwalda byl skvělý. KONEC SPOILERU! Film doporučuji. Akorát upozorňuji, že je to o ničem jiném něž HP, takže zapomeňte na myšlenku, že vám to ságu pohnojí. 90%