• Fantasy

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

I když druhé Kingsman točil Matthew Vaughn, tak to má pár problémů. Ovšem nejdříve začneme věcmi, co se mi líbili. To skvělé na filmu je samozřejmě akce, která je velmi dobře zpracovaná a natočená. Další věc, co mě potěšila je postava Pedra Pascala, která byla velice dobrá a je to možná to nejlepší na celém filmu. To by bylo vše k tomu dobrému a vrhneme se na ty špatné věci. První věc co musím zmínit je příběh, který není tak úchvatný jako v Prvních Kingsman a mnohdy je i celkem předvídatelný. Další věc je akce, která je jak jsem říkal velice kvalitní, ale má jeden problém. Je téměř stejná jako v minulém díle a tím pádem je zde málo akčních scén, které by v sobě měli originalitu. Ale ta nejhorší věc a částečně i největší zklamání filmu je Statesman. Tato organizace ve filmu neudělá téměř nic a jediný kdo je zajímavý a potřebný je Pedro Pascal. Zbytek jsou ploché a nepodstatné postavy, což mě velmi mrzelo. Film rozhodně není nudný, ale měl problémy, které se mi ani nechce věřit, že by Matthew Vaughn udělal. 80%.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Je to lepší než epizoda VII?? Ano je. Poslední z Jediů ukazuje jak se mají Star Wars točit. Adam Driver opět ukazuje že Kylo Ren je velice zajímavá postava a že to není jen obyčejný rytíř ze Sithu. Ray v podání Daisy Ridley je také velmi skvělá, a také zde dostane hodně prostoru. Zkrátka postavy jsou jedna z mnoha částí, kterými film vyniká. Příběh je asi nejkvalitnější část celého filmu, a je to jeden z nejlepších Star Wars příběhů vůbec. Ovšem největší problém filmu je jeho tempo. Film ubíhá neskutečně pomalu, a místy si říkáte jestli film vůbec skončí. Film je velice kvalitní SCI-FI a vyplatí se na něj jít do kina.

Vetřelec: Covenant (2017)

Co se pokazilo? Ten film začne a vypadá to slibně, jenomže zde musí být naprosto nesympatycké postavy, kterým celí film přejete smrt. "Hlavní" ženská postava Katherine Waterston je naprosto nesympatická a hloupá. Příběh celkem ujde, ale i tak není dokonalý a jsou v něm chyby. Mezi postavami zde exceluje Michael Fassbender jako David a celý film jsem Davidovi a Vetřelcům fandil. 60%.

Ledová sezóna (2016) odpad!

Nejtěžší Try not to cringe chalenge jakou jsem kdy absolvoval.

Daredevil (2015) (seriál)

Líbí se mi jak je seriál Daredevil nezávislí na tom Marvel světě. Tím myslím že nepotřebuji vidět film od Marvelu abych si Daredevila užil a obráceně. Nepotřebuji vidět Daredevila abych si užil Marvel filmy.

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

Před pár dny vyšel poslední díl a celé finále. Já hrdě můžu napsat, že tohle je poprvé a pravděpodobně naposled, co dávám známku 11/10. Výjimečné dílo.

Pod zemí (2014)

Dokonalí found footage film. Film s dobrým hereckým obsazením a naprosto skvělou atmosférou. Naopak je tu spoustu nejasností a momentů co nedávají moc smysl. 85% (4 hvězdy).

A-Team: Poslední mise (2010)

Když jsem si včera večer pustil v televizi A team, nevěděl jsem co od toho mám čekat. Nakonec film není zas tak špatný a celkem zpříjemnil večer. A team je typický akční film. Je zde spoustu akce, taková normální zápletka (zloduch něco ukradne a A team to musí najít) a občas nějaký humor. Film je dost dobře natočený, scény na té lodi byli místy hodně nepřehledné. Herci jsou skvělí. Všichni hrajou dobře a dává to lepší pocit z filmu. A team je prostě dobrý film na večer.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Jak působí Princ z Persie po dvanácti letech? No mnohem líp než většina moderních dobrodružných bijáků (jaké překvapení Sherlocku). Film se dá hodnotit ze dvou úhlů. Jako adaptace hry a nebo jako dobrodružný akčňák. jelikož mám sice za sebou celou GOW sérii nebo asi 2 díly assassins creed a Princ z Persie mě v mládí minul, přikloním se k té druhé variantě. Mezi adaptacemi her si Princ z Persie vede asi nejlépe. Assassins Creed je nudný a zdlouhavý. Warcraft je zase zbytečně zmatenej, urychlenej a vlastně se v tom filmu nic nestane. Místní příběh je totální klišé. Je to dost možná nejhorší část filmu. Už asi po deseti minutách jste schopni odhalit, kdo je zmrd, jak to celé skončí a možná i kdo umře. Ovšem já dneska už pohlížím na filmy tohole typu trochu jako na Dooma nebo Toma a Jerryho. V těhle dílech je příběh totálně o hovně ale je to primitivní a surová zábava. Je tohle takový typ zábavy? Stejně jako letošní Black Adam jo. Akce je nápaditá, energická a celý film funguje. Charaktery jsou to samé. Není tady snad žádná postava, která by mě srala nebo by do filmu nějak nezapadala. Vše je dobře ozvučené a hudba skvěle zapadá. Vlastně, všechno funguje až na ten příběh (na který je film až zbytečně zaměřený).