• Rodinný

Kopytem sem, kopytem tam (1988)

Výborný film, už vlastně klasika. Viděl jsem ho už v r. 1989, ještě před listopadovou revolucí. Jednoznačně 5 hvězd a 86 % .

Dabing Street - Černý prodej filmů (2018) (epizoda)

Nejlepší byla sekvence "nedorozumění" mezi Karlem (H. Čermák) a překladatelkou Danou (B. Lukešová) alias historka se sbírkou porno-videokazet. Takže : 5 * a 75 % .

Polda - Do střehu! (2018) (epizoda)

Dávám 3 - 3,5 hvězdy a 67 % . Hlavně kvůli postavě svérázného policisty ztvárněného charismatickým D.Matáskem.

Mládí (2015)

Vynikající hořká komedie, komentář přidávám s určitým zpožděním (viděl jsem ho v kině buď v r. 2015 nebo 2016) : 5 hvězd a 78 % .

Učitelka (2016)

Vynikající film, velmi dobře vystihující poměry jak ve školství, tak v celé společnosti v tehdejším komunistickém Československu v l.1948-1989 . Sám jsem konec této skutečné doby zažil, hlavně 2.polovinu 80.let. Hodnocení : 5 hvězd a 80 % .

Dabing Street - Supervizor (2018) (epizoda)

Nejlepší byl Aleš Brázda (N.Lichý) a "lovení" zbývajících slov od Ivana Trojana : 5 hvězd a 80 % .

Vzteklina (2018) (seriál)

Velice dobrý krimi-seriál připomínající (zdánlivě zapomenuté) zločiny z nedávné minulosti : 5 * a 83 %. **Natáčelo se mj. ve městech Sušice a Hartmanice a v NP Šumava. A další - VIZ Zajímavost 3 .

S láskou Vincent (2017)

Jednoznačně 5 hvězd a 90 % . Komentáře (Enšpígl, Radek99 a emma53) to vystihly, není co dodat... .

Časové pásmo bylo změněno