• Rodinný

Chvilky (2018)

Komorně laděný film, herecký koncert J.Bokové (které to mimochodem neskutečně sluší) . Za svou roli byla oceněná jak Českým lvem, tak i Cenou české filmové kritiky za r.2018 . Natáčelo se mj. v Jihlavě (také v tamním kostele ČCE), dále v obcích Zadní Zhořec, Dolní Heřmanice a Dědkov a také ve Velkém Meziříčí (včetně tamního domova pro seniory). A také v kamenolomu Granit .

Ten, kdo tě miloval (2018)

Není to tak špatný, celkem slušná oddechovka : 3 - 3,5 *. Natáčelo se mj. v Karlových Varech, Černošicích, v Nemocnici Na Pleši, v kostele sv.Anny ve městě Boží Dar a v Chebu na předvánoč.trzích na nám.Jiřího z Poděbrad. Jako kostelní sbor tam zpíval Karlovarský pěvecký sbor. Titulní píseň Ten,kdo tě miloval zpívají M.Hrůza a Anna K.

Zakletá jeskyně (2022)

Během 39 natáčecích dnů se točilo hlavně na Slovensku. Např. ve skanzenu Vychylovce, v osadě Podšíp, ve Slovenských opálových dolech v Červenici - ve štole Jozef nebo v Súl´ovských skalách. U nás např. na hradech Pernštejn a Křivoklát + v křivoklátských lesích, ale také v lomu Malá Amerika . Část interiérových záběrů byla natočena ve filmových ateliérech MA FILM v maďarském městě Fót u Budapešti . Při natáčení si "zahrálo" celkem 6 českých vlků .

Technické památky českých zemí - Zlínský kraj (2022) (epizoda)

V Železnič.muzeu v Kroměříži mají jednotlivé součásti z nádraží v Silůvkách a Morav. Bránicích (ať si to milí Pražáci najdou na mapy.cz - nápověda - není to ani v Rusku ani v Kazachstánu ...  :-) . Tenhle díl : 5 * a 86 % .

Technické památky českých zemí - Středočeský kraj (2022) (epizoda)

Nevěděl jsem, že se v Kutné Hoře těžila taky měď a to v daleko větším množství . Plus spousta dalších zajímavých míst, např.parostrojní pivovar v Lobči na Kokořínsku : 5 * a 86 % .

Bábovky (2020)

Velmi slušně natočený film, spíš pro ženy než pro muže. Rozhodně lepší, než prvoplánové líbivé komedie z produkce Tv-Nova a Tv-Prima. Lehký nadprůměr : 3,5 - 4 * a 65 % . /// Při natáčení spolupracovali mj. hasiči ze Sdružení dobrovol. hasičů z Brandýsa n/Labem, "zahráli" si v něm 2 kaskadérky+5 kaskadérů. Hudbu nahrál Score Orchestra pod taktovkou Michaely Rózsa Růžičkové a Juraje Růžičky. Natáčelo se mj. v Hotelu Clement. Natáčení podpořil Státní fond kinematografie ČR .

Skryté skvosty - Buchlovice (2022) (epizoda)

Důstojné zakončení nového dokumentárního cyklu - spíš o míň známých památkách. Nejen hradech a zámcích ( viz důl Michal nebo brněnská vila Stiassny ). Poslední díl : 5 * a 82 % .