Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Se zpravodajstvím již nemá tato relace skoro nic společného a je mi z toho vždycky smutno, když to vidím někde běžet. Ubíjející zpomalené záběry katastrof či nehod podkreslené filmovou hudbou. Reportér snažící se získat od poškozených či příbuzných komentář krátce po události, která jim mnohdy změní nečekaně život. Plno živých, zbytečných přenosů a vstupů, které jsou plné přeřeků. Jako třešnička na dortu Vaření s Láďou Hruškou, tohle prostě do zpráv nepatří.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Já nevím, proč se musí do starého týmu (kvůli kterému jdu do kina) montovat tým mladých, nevýrazných lidí a je mi automaticky skoro jedno, co s nimi v tom filmu stane. Jako velký fanoušek této série jsem opravdu odcházel z kina zklamaný. Chyběl humor, nadsázka a uvolněnost z dílů předchozích a bylo to znát i na atmosféře v kině. Souboj s hlavním záporákem, který se dostal do formy (což bylo vidět pouze na fotografiích z placu) absolutně nevyužitý, o ničem. Strašně přepálený závěr filmu s nabíhající armádou, kdy už jsem si to ani nestíhal pořádně užít a o zpracování CGI při průletu mezi komíny se nebudu vyjadřovat, to bylo jako z nějaké starší počítačové hry. Pokud dostane série ještě jednu šanci a bude se točit další díl, doufám, že se vrátí k začátkům a budou si to natáčení užívat všechny legendy tím, že dostanou více prostoru.