Wimbledon (2004)

Pohodový film, kde je dopředu jasné jak to dopadne. Pobavilo, bylo vidět něco sportu a pěkná Dunst. Předvídatelný, ale pohodový film na zlepšení nálady. Herecky výborné.

Osudové léto (2002)

Pohodový film na sobotní zamračené dopoledne. Pěktná hlavní hrdinka, serfovaní, havaj, pláže, bikiny. K tomu nějaká ta letní standartní romantika a nutný americký happy end. Takže jo, dá sa v deštivých dnech.

Les Filles du botaniste (2006)

Pomalu plynoucí melancholický film o lásce dvou děvčat, kterým v cestě stojí otec a bratr jedné z nich a v neposlední řadě předsudky a krutý režim. Herecky zvládnuto, příběh je hodně zajímavý bez US konce, kamera i exteriéry jsou perfektní.

Divoká stvoření jižních krajin (2012)

MINIKINOKavárna, Ostrava, 21.8.2012: Film řadím do průměru. Vyzdvihnul bych malý herecký talent, výbornou kameru a výbornou hudbu, kterou mi ale ručili dva čuráci, kteří celý film do sebe tlačili bramburky z celofanového pytliku. Na přes držku takoví lidi. Jinak vyznění filmu je vcelku jasné, ale něco tomu chybělo. Film byl zajímavý i se zajímavým tématem, ale nějak to nemělo šmrnc a tah. Body navíc za pár neotřele ftipných situací.

Na odstřel (2009)

Nakonec je to tak překombinované, až to tomu škodí. Zvraty jsou fajn, ale dělat je násilně nikdy žádnému filmu neprospělo.

Bílý oleandr (2002)

Takové nemastné neslané. Téma vcelku zajímavé, ale je to nějak divně podané.

Hubená Sussie (2003)

Opět švédská střelená gangsterská komedie. Ja ty seveřany mam fakt rád, ty filmy jsou tak divné, ti lidi jsou tak divní, všichni se chovají jako kokoti a stejně z toho vyleze dobrý film.

Honem! Honem! (2000)

Trochu hodně ujetá komedie Turecko - švéského střihu. Ja jsem se docela bavil, i když tam vystupujou samí střelení lidi.

V Paříži (2006) odpad!

Film naprosto o ničem se spoustou dementních rozhovorů. Totální nuda. V tomto filmu není zajímavé vůbec nic. Strašlivost.

Takeshis' (2005)

Slabé. Komedie to moc není, aspoň já jsem se moc nezasmál. Je možné, že Japonský humor je specifický a mě prostě nesedí. Celkově to byl velký chaos. Provázání skutečností se sny. Moc se to nepodařilo.