• Krátkometrážní
  • Hudební

Britney Spears: 3 (2009) (hudební videoklip)

Klip je sice velice neoriginální a nezajímavý, ale tak nějak se na něj koukat dá.

Call of Duty: Find Makarov (2011)

Velice dobře zpracované ztěžejní okamžiky z prvních dílů MW. Teď už to jen chce ten celovečerák, na kterém se pracuje, ale to si ještě počkáme.

Call of Duty: Operation Kingfish (2011)

Wow! Moc pěkně udělaný MW filmek. Cod vždy byla moje srdcovka a tento minifilm s úžasnými efekty, mě málem donutil si znovu zahrát kampaň MW2. Hvězda navíc za skěle zpracované postavy ze série.

Captain America: Občanská válka (2016)

Celkem průměrný superhrdinský film od Marvelu. Neurazí, ale ani nenadchne. Při sledování mi bylo jasné, že to není plnohodnotný film, ale jenom jakýsi mezidíl (něco jako Avengers 2.5). Přidávám polovinu navíc za Black Panthera. 3.5 / 5

Cat Shit One: The Animated Series (2010)

Dokonalá parodie na ubohé filmy od Američanů! Jenom by mě celkem zajímalo, co autor hulil, protože to chci taky!

Coldplay - A Sky Full Of Stars (2014) (hudební videoklip)

Celkem obyčejný klip, ve kterém Chris Martin prochází ulici s kytarou a bubnem, spívajíc přitom tento song.

Crysis 2 vs. Call of Duty: Black Ops - The Ultimate Duel (2011)

Celkem vtipně a výstižne pojatý minifilm, jak by to vypadalo, kdyby se střetl voják z COD:BO a voják z Crysis 2. Jakožto hráče COD mě zarazilo jen to, že pro používání RC-XD, je nutné zabít 3 nepřátele v řadě, což tento voják nesplnil, ale i přesto nějakým záhadným způsobem, RC-XD získal.

Demi Lovato - Remember December (2009) (hudební videoklip)

Na rok 2009, je to kvalitně natočený videoklip, ale co se týče samotného obsahu klipu, to není nic převratného.

Eluveitie - The Call of the Mountains (2014) (hudební videoklip)

Dokonalé spojení keltské hudby a Metalu. Klipu se nejvíce povadla kamera společně se střihem. Dojem z klipu je naprosto grandiózní a užije si ho i divák, co Metal moc neposlouchá.