• Krátkometrážní
  • Hudební

Sebevražedný oddíl (2016)

Přeplácaná podprůměrná akční slátanina, která jen potvrzuje jak se DC infikovalo „Deadpool syndromem“. Představovaní členů Suicide Squad pro mě byla naprosto zbytečná scéna, kterou do filmu tvůrci zakomponovali, protože chtěli mít dvouhodinový film. Batman pro mě bylo hlavní lákadlo proč jsem na film šel, a samozřejmě zklamal mě i on, protože Ben Affleck se absolutně nehodí do role Batmana, a tím pádem i do jakéhokoli filmu, ve kterém Batmana hraje. Další postava díky které jsem filmu dal šanci byl (kdo jiný než) Joker, a musím říct, že ten mě taktéž nikterak neohromil, spíše mi opět zničil iluze o tom, že Batman v Superman byl poslední špatný film z DC světa. Vtipy Harley Queen byly typického amerického rázu, ostatně jak jsme viděli v traileru, tudíž se jim zasmála polovina sálu, které nedochází jak neuvěřitelně stupidní a trapné její celkové počínání ve filmu je. Ostatní postavy mě vůbec nezajímají, a myslím si, že nejsem sám. To už rovnou mohli udělat film jen o Jokerovi, Batmanovi a Harley Queen (s inteligentním scénářem), a vyšlo by to mnohem lépe. Celkem tento film hodnotím jako trapný a ubohý počin, který slouží jako tlustá čára za kvalitnímy filmy od DC.

Selena Gomez - Birthday (2013) (hudební videoklip) odpad!

Song i klip tohoto typu dokáže udělat každý. Kdybych vzal kameru na jakoukoli párty a náhodně bych natáčel vše kolem, a zpíval do toho nesmyslné žvásty, tak by výsledek byl úplně stejný.

Serj Tankian: Lie Lie Lie (2007) (hudební videoklip) odpad!

Díky absolutně otřesné animaci, se na to ani nedá dívat. A opravdu to neomluví to, že klip je 9 let starý.

Slza - Lhůta záruční (2014) (hudební videoklip) odpad!

Justin Bieber - Czech Edition ... No vlasně je to skupina, takže spíš „One Direction - Czech Edition" , ale přiznejme si, že tu absolutně nikoho nezajímají „ti ostatní" a, že se celá tahle „Slza :'( " točí jen kolem pana Petra Lexy.

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

Začátek filmu seznámí i nezasvěceného diváka do světa Spongeboba. Celkově je film velmi dobře zpracovaný. Jsou v něm vtipy, kterým se může zasmát kdokoli, jak dítě či dospělí. Scény se strojem času mi trochu připomínaly jeden díl ze seriálu, ve kterém Sépiák cestoval časem, myslel jsem si, že to bude podobně jako v tom dílu, ale nakonec to tak nebylo, což je dobře, že autoři nevykrádají své staré díly. Film ale samozřejmě není ani zdaleka tak dobrý jako seriál. Ze 3D provedení jsem měl ze začátku obavy, ale nakonec se to autorům povedlo. Konec byl velice předvídatelný (až na rapujícího delfína ilumináta, to mě dostalo), ale tak už to ve filmech podobného typu chodí.

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Bezkonkurenční seriál s úžasným českým dabingem, výbornými postavami, skvělými vtipy a povedenou animací.

Suprhrdina (2008)

Ve filmu se vystřídávají snad všechny druhy humoru (kromě inteligentního) máme tu černý humor, zvratkový humor, panický humor, perverzní humor atd. Z filmu si člověk odnese spoustu ponaučení, třeba jako je prevence před tím než na sebe vystříkáte tekutinu v láhvi s nápisem H2O, vždy zkontrolujte zda náhodou není za óčkem ještě devítka. Toto heslo mi v životě zachránilo mnoho trapných situací. Nicméně to nic nemění na tom, že je to průměrná komedie.

System Of A Down - Hypnotize (2005) (hudební videoklip)

Jeden z lepších klipů z roku 2009, ale stále nic převratného nebo oslnivého.

Tajemství Dračí hory (2002)

Když jsem byl malý, měl jsem tento film celkem rád, ale když se na to dívám zpětně tak si říkám, že jsem nebyl moc náročné dítě co se filmů týče. :D