Černé zrcadlo - USS Callister (2017) (epizoda)

Zasraný dobrý konce fakt! A tak dobře to začalo. Prostě představa, že vytvoříte hru, do který zavřete kopie všech lidí v práci, co vás serou a pak je budete klidně dalších 30 let spokojeně terorizovat je lákavá jako prase, a kdybych uměla programovat jako tady týpek, udělala bych to samý. Ale bejt zavřenej na jedný lodi a jenom poslouchat příkazy druhýho vzkříšení Dartha Vadera, to by nasralo i jedničky a nuly, takže vzpoura je jistá. Bohužel se vzpoura podaří a týpci se dostanou pryč, což mě neuvěřitelně nasralo, jako většina dobrejch konců, hlavně u tohohle seriálu, kterej si na tom vůbec nezakládal. Navíc způsob jakej se k tomu útěku dostali - no každej by si všimnul, že se děje něco divnýho, když holka, co byla ještě včera nasraná i posraná se najednou promění v nadrženou samici. Ale jináč kapitán fakt dobře zahranej, tenhle cápek se hodí na psychouše. Hodnocení: 6/10

Černé zrcadlo - Železná vůle (2017) (epizoda)

Tenhle díl má skvělou stylizaci, ta černobílá se k tomu prostě úžasně hodí. A to je tak všechno. Teda dobře, ještě musím říct, že příběh je docela zajímavej, ale prostě mě sere, že tady k tomu není žádnej backstory, jinde mi to je u prdele, protože na tom vůbec nesejde, ale tady by mě to docela zajímalo. No pak jsou tady ty divný rozhodnutí postavy. Ženská sakra dobře ví, že když zavolá z vysílačky, robotickej pes to bude vědět, a hádejte co udělá? Ano, zavolá z vysílačky a jediný, co řekne je, že miluje svoje děti a že její parťáci jsou mrtvý, tak to si mohla taky nechat až do kempu. Taky mě neuvěřitelně sralo to její neustálý hekání, do prdele ta její díra v noze neměla ani jeden cenťák a tak hluboká taky nebyla! A samozřejmě první věc, co byste udělali, když utíkáte před robotem, kterýho prakticky nic nezastaví je, že místo okamžitýho útěku (ještě když máte klíčky od auta) si půjdete umejt ruce. Jop to je skvělej nápad, fakt neznám lepší. To ještě ani nemluvím o tom, jak mohla psa tou brokovnicí zabít nejmíň 3x než se k tomu konečně dostala. Hodnocení: 5/10

Dark (2017) (seriál)

Dlouhý odmlky mezi sériema mi sice k pochopení takhle komplexního příběhu zrovna nepomohly, ale nějak jsem to přece doklepala do konce (asi budu muset stejně mrknout na pár explained videí hmm). První dvě série absolutní mrda, dokonce mě přiměly změnit pohled na německou kinematografii (do prdele, teď mám chuť kouknout na německý lidl filmy, tak to tě bůh). Starý dobrý cestování časem, to jsem přesně potřebovala na vyplnění prázdný díry v duši. Bála jsem se, že to potom v další sérii pěkně doserou (ještě ty paralelní světy do toho), ale ono to vlastně všechno vyšlo docela dobře a dokonce to na konci zapadlo do sebe (trocha oleje by sice neuškodila, aale co - dře to, ale jde to že?). Třetí série i přesto bohužel od těch předchozích vypadá jako něco úplně jinýho, prostě už to nemělo tu pěknou atmosféru prvních dvou, a mám pocit, že to místy docela přezdobili. Vzali si toho moc na talíř, ale na konec to přece jenom nějak přežvýkali a dokonce z toho vzniklo smysluplný dílo. Hodnocení: to byl dobrej pocit zase si jednou zacestovat časoprostorem ááách jo/10

Dark - Alfa a omega (2017) (epizoda)

Musím říct, že mě konec docela zklamal. Někdy mi přišlo, že se tvůrci snažili všechno hrozně rychle vysvětlit až jsem se v tom ztrácela. Možná by byl dobrej ještě jeden díl, protože tohle bylo rychlejší než ranní sračka. Navíc ta scéna s tím portálem nebyla vůbec vysvětlená, tak doufám že se to nějak objasní v další sérii. A tu černou díru na obloze taky moc nechápu (jak sakra vznikla?), ale hádám, že je to to, co způsobilo apokalypsu? Hodnocení: 7/10

Dark - Dvojí životy (2017) (epizoda)

Mám čím dál tím víc otázek, záhad přibejvá a mě to baví čím dál víc, jen doufám, že to seriálu vydrží. Hodnocení: 9/10

Dark - Jak zaseješ, tak sklidíš (2017) (epizoda)

Tak tenhle výlet do minulosti jsem si fakt užila. Už se tady začínaj odkrývat nějaký záhady, a musím říct, že je to kurva zajímavý. Zatím snad nejlepší díl ze série. Musím říct, že casting se tady fakt povedl - postavy a jejich minulý já jsou si neskutečně podobný, vsadím se, že ty herce hledali dýl než trvalo samotný natáčení. Hodnocení: 10/10

Dark - Lži (2017) (epizoda)

Lidi to porovnávaj se Stranger Things. Podle mě se tohle Stranger Things nemůže vyrovnat. Když už, tak Stranger Things pro dospělý. Příběh je složitej (Jak dlouho jsme tady vlastně neměli nic pořádnýho o cestování časem apod.? Řekla bych, že je to kurva dlouho, no už bylo na čase, aby něco přišlo.), není tady prakticky žádněj humor (přiznejme si - třetí série Stranger Things byla hlavně kvůli tomu sračka pro fanbase), atmosféra hustá jak večerní sraní.. Zkrátka 9/10

Dark - Minulost a současnost (2017) (epizoda)

Tak tohle je hodně velká mrda. Ta atmosféra, to prolínání současnosti s rokem 1986 je skvěle udělaný a ten konec, kdy ukážou kdo je kdo kuurva. Nelituju, že jsem se do tohohle kousku pustila. Hodnocení: 10/10

Dark - Pravdy (2017) (epizoda)

Já tomu nemám co vytknout. Konec byl skvělej. Doufám že to takhle bude pokračovat dál. Hodnocení: 9/10

Dark - Rozcestí (2017) (epizoda)

No už je to tady pěkně zamotaný. Líbí se mi jak tvůrcům nestačí pár záhad najednou, ale s každým dílem přibejvá další. Sakra to cestování časem je ale sexy, asi na to mám slabost - nevím jestli je to tím že jsem neviděla pořádnej cestovatelskej film tak milion let, nebo je to prostě jenom tak přitažlivý téma... Hodnocení: 9/10