Narcos (2015) (seriál)

Tenhle seriál jednoznačně jeden z nejlepších, co jsem kdy viděla. Tohle je prostě zkurvenej masterpiece, jinak to fakt nazvat ani nejde! Skvěle natočený, zajímavý jako prase, herecky skvěle zahraný a asi jsem si díky tomu zamilovala Kolumbijskou hudbu. (Hudební vložka: Soy el fuego que arde tu piel, Soy el agua que mata tu sed aneb kdo nepřeskakoval intro a poctivě si u něj pokaždý zatrsal jako já, tak to má určitě pořádně vyrytý za těch 30 dílů do mozku, a pozná oč jde ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Zkrátka a dobře Narcos je takovej vylepšenej dokument, kde se i bavíte a neusnete během prvních deseti minut. Hodnocení: Hned se vrhám na Narcos: Mexico/10

Narcos - Návrat do Cali (2017) (epizoda)

Sakra tak tenhle seriál mi bude teda pěkně chybět. No ještě, že je tady to Narcos: Mexico že? :D (Akorát škoda, že tam nejspíš nebude Peňa feelsbadman.) Každopádně skvělý zakončení seriálu. Bratrům kapitulace nevyšla, David dostal, co zasloužil (neskutečně otravnej zmrd to byl), účetní zdrhnul do Ameriky a Peňa obětoval svojí kariéru jenom, aby se všichni dozvěděli, jak to v Kolumbii opravdu bylo (odvážný to pán). No a to, jak se Cali kartel dostal až na nejvyšší místa v politice a prakticky podplatil i prezidenta, to je prostě neskutečný. Hodnocení: 10/10

Narcos - Todos Los Hombres del Presidente (2017) (epizoda)

Ty vole tenhle seriál je prostě masterpiece! Můžete mi říct, proč na takovýhle klenoty vždycky narazím tak o 5 let pozdějc? Každopádně tohle nejlepší díl série a možná i celýho seriálu. Takhle napjatá po celej díl jsem nebyla už hodně dlouho, taky podle toho ty moje nehty vypadaj že jo. :D Hodnocení: 10/10

Narcos - Convivir (2017) (epizoda)

Tak starý známí bojovníci proti komoušům se nám vrátili. Záchranná mise úspěšná, i když nakonec se namáhali zbytečně, protože ženština už nebyla potřeba - no jo synáček bude po tatínkovi, teda určitě umí aspoň takovou menší vraždu zařídit líp než syn Miguela, kterej by dřív odpravil půlku kartelu. Jorge už se nám z toho hraní na obě strany začíná pomalu hroutit, ale tentokrát si ještě prdel zachránit dokázal, tak uvidíme, jak dlouho mu to vydrží. Hodnocení: 9/10

Narcos - Sin Salida (2017) (epizoda)

Tak Miguel se definitivně vysral na svýho bráchu a jede si to pěkně po svým, sice ho to málem stálo provrtaný péro vrtačkou, ale na to sere pes, hlavní je pořádně to nandat cápkům ze severu. Každopádně Miguelovo štěstí bych sakra brala, což nemůžu říct o DEA a Jorgem (jak se to skloňuje fakt nevim, ale tak pokus byl), na kterýho se DEA vyjebala, a kartel už si pro něj chystá kulky. To se nám to tady pěkně rozjelo takhle ke konci. :) Hodnocení: 9/10

Narcos - Nejlepší plány (2017) (epizoda)

Kurva a je to tady! Do hry vstupuje další kartel, co vycejtil slábnoucí moc bratrů Rodriguézovejch (nebo jak se to do prdele píše) a připravujou se na převzetí kokainovýho impéria, což samozřejmě Miguela pěkně sere, protože on je samozřejmě první člověk na mušce. Jorge neví, co dřív - no co si budem, hrát to na obě strany je pěkná fuška, dvakrát tolik práce. No a Chepe, ten se s tím nesere, a před odjezdem do Kolumbie stihnul ještě odprásknout otravnýho novináře. Joo tohle bude ještě zajímavý, máme tu začátek drogový války pánové! Hodnocení: 10/10

Spalovač mrtvol (1968)

O málo filmech můžu říct, že jsou lepší než kniha, ale do prdele tenhle byl aspoň tak 10x lepší. Kniha byla psycho jak sviňa, no a tenhle snímek to dovádí ještě víc do extrému. Úžasný herecký výkony, díky kterejm mně pěkně mrazilo v zádech po celou dobu, což se mi nestalo dost dlouho. Samozřejmě mistr Hrušinskej absolutně úžasnej. Práce s kamerou skvělá a dovádí psycho atmosféru na úplně jinej level. Akorát mě pěkně sere, kam se česká kinematografie od tý doby dostala, kdyby byly nový český filmy takhke dobrý, vůbec bych si nestěžovala. Hodnocení: 10/10

Narcos - Miguel (2017) (epizoda)

Tak už to vypadá, že Gilberto si v lochu ještě chvíli počká, protože než se právníci k něčemu odhodlaj, to už bude mít dřív DIA všechny členy kartelu. Šéfa Cali kartelu tedy přebírá brácha Miguel, kterej fakt není tak trpělivej jako jeho brácha a hned na rozjezd uspořádá menší párty. Ta se samozřejmě neobejde bez nějaký tý mrtvoly. Jorge začíná mít pěkně nasráno v trenkách, tak hraje na jistotu na obě strany. No vypadá to že šestej díl bude masakr! Hodnocení: 9/10

Narcos - Šach mat (2017) (epizoda)

Joo všichni někdy udělaj nějakou tu pičovinu, bohužel, když jste drogovej baron, moc se vám to nevyplatí - Američani už si připravujou kvéry a je to hluboko v prdeli. Skvělá epizoda, už se nám to začíná pěkně rozjíždět. A podle toho, jak to zatím s propuštěním Gilberta vypadá, se dočkáme spíš drogový války než míru a odchodu do penze. Hodnocení: 9/10

Narcos - Sleduj tok peněz (2017) (epizoda)

Sice je to pomalejší než série s Pablem, ale mě to zatraceně baví. Vůbec mi nevadí, že si s nějakou akcí dávaj pěkně na čas. Za tutoriál, jak správně vyprat prachy, si ani nemám, na co stěžovat. Nějak tenhle seriál vnímám spíš jako dokument, tak mi tam ta akce ani nijak nechybí. Postavám a vůbec tomu, jak to v takovým kartelu probíhá, dávaj dost prostoru, takže divák může nakouknout i do těch nejtemnějších zákoutí a taky se něco novýho přiučí. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Už to začíná znít spíš jako kdybych popisovala 50 odstínů šedi a ne Narcos. Hodnocení: 8/10