Dark - Bílý ďábel (2019) (epizoda)

Hannah se vrací do minulosti zachránit Ulricha, což si po 5 minutách rozmyslí, protože je to píča. Jonas z budoucnosti se setká s Marthou ze současnosti a Klaudia zjistí, že nějaký věci jsou nezvratný. Hodnocení: 9/10

Dark - Nekonečný cyklus (2019) (epizoda)

Tak se vracíme v čase na začátek seriálu, Mikkel/Michael ví, co bude muset udělat. Jonas relaxuje u jezera s Marthou a přemejšlí, jak ji sbalit, což mu nakonec usnadní jeho já z budoucnosti a odvede všechnnu těžkou práci za něj. Magnus se setká s nahou Franziskou a radši prchne zpátky do lesa. Zkrátka dobrej návrat do minulosti, vypadá to, že nějaký věci se prostě musí stát a jen tak změnit nejdou. Hodnocení: 9/10

Dark - Ztráty a nálezy (2019) (epizoda)

Ulrich se vydává zachránit Mikkela, pokouší se s ním utýct, ale kdo by pak byl táta Jonase kdyby se jim to povedlo že? Jonas má hluboký rozhovory sám se sebou, do času se zapletou další lidi a Noah je otec Charlotty. Tenhle díl zatím vysvětlil snad nejvíc věcí a všechno to tak pěkně zapadá dohromady (sakra dobře to vymysleli scénaristi). Hodnocení: 9/10

Dark - Cestovatelé v čase (2019) (epizoda)

Jak tak na to koukám, tak za chvíli bude v čase zapletený celý město, což znamená čím dál tím víc lidí, co to může posrat. A vypadá to, že to někdo dost fatálně posral, protože způsobit apokalypsu asi nebude úplně jednoduchý, i když.. Z Jonase se nám vyklubal Adam. Hádám, že když vybouchla elektrárna, stál Jonas moc blízko reaktoru, protože jinak si tu jeho krásnou Adamovu tvář nedokážu vysvětlit. :D

Dark - Duchové (2019) (epizoda)

Tenhle seriál odvádí fakt geniální práci, nepamatuju si, kdy jsem naposledy viděla takhle dobrej kousek o cestování časem. Všechno je tady propojený se vším, někdo už začíná tušit, že to co se děje asi nebude úplně normální. Když se jedna věc odhalí, druhá zase spadne do temnoty, takže nechává diváka pěkně napjatýho celou dobu. Joo, pěkně se na to kouká, pánové. :D Hodnocení: 9/10

Dark - Temná hmota (2019) (epizoda)

Tak do cestování časem se začíná zaplétat více osob, těžko říct, jestli je to dobře nebo ne, ale když to nakonec vyústí v apokalypsu, na dobrej konec bych netipla. Hodnocení: 8/10

Dark - Začátky a konce (2019) (epizoda)

Tak konečně jsem se vrhla na druhou sérii po delší pauze. Musím říct, že zase zorientovat se v tý miliardě postav, který tam jsou bude těžký jak sviňa, jelikož už jsem úplně zapomněla kdo je kdo. Každopádně pěknej rozjezd už ze začátku, rozjíždí se tady novej příběh v apokalypse, trochu se rozjasňuje origin Noaha.. No tohle bude ještě zajímavý. Hodnocení: 8/10

Parazit (2019)

Pokud jste čekali úplně nějakýho jinýho parazita třeba z vesmíru nebo nějakou tasemnici (jako já, protože jsem si samozřejmě nepřečetla popis filmu, jenom jsem viděla název a bylo rozhodnuto), tak možná budete filmem zklamaný, ale sakra, i když jsem čekala, že to bude o něčem totálně jiným, byl to zážitek jak sviňa, takže neztrácejte naději, třeba vás to taky mile překvapí. Tohle je vůbec moje první zkušenost s korejskym filmem a musím říct, že mě to kurva zaujalo! Jestli čekáte thriller na americkej způsob (jako jsem to čekala já samozřejmě, protože jinak natočit thriller nejde ne?), tak budete pěkně překvapený (teda když vám to sedne, protože jestli ne, tak to můžete film rovnou vypnout a jít se radši vysrat). To si takhle totiž koukáte na super vážnou scénu a najednou zničehonic koukáte na komedii a na konci se dočkáte ještě masakru nožem jak z hororu. Ze začátku se to teda docela táhne, ale je to důležitý pro příběh, takže si nebudu stěžovat. Potom postupně začíná to správný psycho a už to nevypadá jako rodinnej film. No a na konec pěkný završení psychoušem ze sklepa, kterej pozabíjí polovinu rodiny. Příběh víc fakt popisovat nebudu, to by bylo na 10 stránek, tak se na to radši běžte podívat, stojí to za to. :) Hodnocení: 8/10 Edit: po znovudokoukání musím přehodnotit, tenhle film je lepší a lepší, čím víc se na něj koukáte. 10/10

Rick a Morty - The Old Man and the Seat (2019) (epizoda)

Rick a Morty aneb Rickovo hovnový dobrodružství. Po první epizodě, která byla dost šílená, je tahle naopak zase trochu pomalejší a ne tak vtipná jako první, ale pořád jsem si to sakra dost užila, ten Rick a Morty mi chyběl. Po třech řadách je taky vidět, že se rodina trochu změnila, i když to není nic šílenýho, tak stejně pěknej detail. Nejvíc je to asi vidět na Rickovi, kterej už není takovej bezcitnej zmrd (což mi ale docela chybí upřímně :D). Hodnocení: 8/10

Rick a Morty - Edge of Tomorty: Rick Die Rickpeat (2019) (epizoda)

Tak čtvrtá série vůbec nezklamala (uznávám, že jsem měla trochu obavy, přece jenom už je to čtvrtá série) a rozjela to šíleně pěkně od začátku. Zase spousta odkazů na všechnomožný a skvělá parodie na média a politiku. Prostě Rick a Morty se vrátil a já si to plánuju kurva užít. Wubba Lubba Dub Dub! Hodnocení: 10/0