BoJack Horseman - Přerušený pořad (2018) (epizoda)

To už je zas konec? Já nemůžu uvěřit tomu, že už zbejvá jenom jedna série a pak už je konec. Navždy.. Ok tak teď trochu zase k věci. Skvělej konec pátý série. Todd je zase starej dobrej Todd jak ho známe. Mr. Peanutbutter, jak sám řekl je nositel dobrejch zpráv a to se nejspíš nezmění. Diane už je zase v pohodě a nechová se jak píča, což mě velice těší. Princess Carolyn si konečně ujasnila priority a má vysněný děcko. No a pak je tady BoJack, kterej udělal zásadní rozhodnutí, a to sice dojít si na odvykačku. Kurva nebudu lhát - na šestou sérii mám vysoký očekávání, což sice není nikdy dobrý, ale sakraa po takovejch úžasnejch pěti sériích nemůžete čekat, že si budu myslet, že šestá bude sračka. Ale jestli bude, tak to budu fakt pěkně nasraná. :D Hodnocení: 10/10

BoJack Horseman - Příběh Amelie Earhartové (2018) (epizoda)

Tak příběh Princess Carolyn bysme měli. Už chybí jenom příběh Todda, na kterej bych se taky celkem ráda mrkla. Nevím proč, ale jsem ráda, že se tady objeví jednou za čas epizoda z minulosti nějaký hlavní postavy. A taky nevím proč u toho vždycky chytnu záchvat nostalgie a sentimentu. Tenhle seriál ve mně probouzí vzpomínky, který jsem nikdy neměla. Je to normální nebo už šílím? Netuším. :D Hodnocení: 9/10

BoJack Horseman - Příběh o D (2014) (epizoda)

Skvěle se to rozjelo, líbí se mi ta depresivní stránka - dělá to tenhle sitcom takovej originálnější asi.. :D A postavy jsou musím říct skvěle napsaný, hlavně BoJack - to je mistrovská práce. Hodnocení: 8/10

BoJack Horseman - Přijde kůň do léčebny (2019) (epizoda)

A je to tady, poslední sezóna, no to si děláte prdel.. Co mám jako asi tak dělat potom, co to dokoukám? Utápět se v depresích kvůli tomu, jak mě tenhle seriál absolutně rozerval nebo z toho, že už skončil? No pravděpodobně z obojího. Každopádně, první díl hned dobrej jak sviň samozřejmě, BoJack je na odvykačce a přitom se nám odhalí jeho historie alkoholismu. Všechno je to jako vždy pěkně depresivní, tak jak to máme všichni rádi. (: No, co víc k tomu říct - nemůžu se dočkat až BoJack Horseman zase jednou zničí mojí radost ze života. Hodnocení: 9/10

BoJack Horseman - Ruthie (2017) (epizoda)

Sakra zrovna minulou epizodu jsem říkala, jak jsem ráda, že je Princess Carolyn šťastná, co se kurva stalo? Tenhle seriál vystihuje reálnej život až moc. Ježiš jak se mám dostat do reálnýho života až to dokoukám? Tohle z paměti nikdy nedostanu. Jestli hledáte seriál, nad kterým budete přemejšlet ještě 10 let po tom, co ho dokoukáte, vřele doporučuju BoJacka Horsemana. Hodnocení: 9/10

BoJack Horseman - Ryba na suchu (2016) (epizoda)

Sakra, kdo by řekl, že němej film (ok není to úplně film, ale chápete, není třeba hrabat se v detailech) bude takhle skvělej a zábavnej i v 21. století? Já určitě ne. Tohle byl naprostej orgáč na všechny existující smysly. Celou dobu seriálu si říkám, že něco z podvodního světa by bylo naprosto úžasný, a kurva - ono je to ještě lepší! Nejkrásnější a nejspíš i nejšťastnější epizoda celýho seriálu. Na tohle bych se s chutí dívala klidně ještě další díly. Hodnocení: 10/10

BoJack Horseman - Rychle, dokud je pryč (2019) (epizoda)

Tak z Hollyhock alkoholik určitě nebude, takže sequel s názvem Hollyhock Všechnyjejíjména zřejmě nebudou. Za to se tady objevil cápek, kterej byl kdysi na plese s BoJackem a vypadá to, že z toho má doteď traumata. Co si budem povídat, ani se mu nedívím. :D A ten konec.. no do prdele, to bude drama! Hodnocení: 8/10

BoJack Horseman - Řekni něco (2014) (epizoda)

Nějaká ta dávka deprese v podání Princess Carolyn a BoJacka Horsemana nikdy neuškodí. Není nad to koukat se sama na svoje narozeniny z okna ze svojí kanceláře, a pak dostat přání k 40tým narozeninám od svýho mobilu. A ta psychika postav je tak dobře napsaná to snad není možný. Hodnocení: 9/10

BoJack Horseman - Scéna se žárovkou (2018) (epizoda)

A je to tady. Další série. Sakra to utíká. Nebo že by to bylo tím, že dokoukat jednu sérii mi trvá plus mínus jeden den? Hmm. Každopádně BoJack natáčí novej seriál a hraje postavu, která je až mooc jako on sám, a taky je tam občas nahej. No a Diane a Mr. Peanutbutter oficiálně ukončili roky strávený společně v manželským sňatku. Hodnocení: 8/10

BoJack Horseman - Scénická tvorba pro mírně pokročilé, vyučuje BoJack Horseman (2020) (epizoda)

Počkat kurva, to mi jako chcete říct, že tohle je už devátej díl, takže zbejvá jenom sedm a je konec?! Navždy?! Každopádně BoJack si užívá svojí práci, snaží se sblížit se ségrou, a pak přijde konec epizody a sračky mu zase spadnou na hlavu. Jak už to tak bejvá u tohohle seriálu, postavy můžou bejt šťastný maximálně 10 minut než přijde lavina deprese. Hodnocení: 8/10