Živí mrtví - Tady není tady (2015) (epizoda)

Po dlouhým odpočinku od TWD jsem se koukla na další díl a musím říct, že tenhle se fakt povedl. Příjemný osvěžení série o epizodu ze života Morgana.

Ledová archa (2013)

Vcelku to byl v pohodě film, u kterýho jsem uvažovala, že dám i těch 8/10, ale posledních pár scén mi tak trochu zkazilo dojem z celýho kousku, takže zůstanu u 6/10. Celý ten nápad s ledovou apokalypsou a jediným vlakem s trochou přeživších byl skvělej a ještě jsem nápad jemu podobný nikde neviděla, takže film mě zaujal hned ze začátku. Ve filmu je pár klišé, ale naštěstí většina z nich se dá přehlídnout. Školní část ve filmu dost pobavila, ale byla až moc přehnaná, hlavně co se týče ideologie. Hlavní zápletka revoluce spodní vrstvy je sice ve spoustě filmech, ale tohle pojetí je určitě zajímavý a originální. Nejhorší část, je poslední záběr filmu, kterej působí spíš jako z nějakýho animáku pro děcka a bez kterýho by se film v pohodě obešel, hlavně teda nechápu, jak to ty dvě děcka přežili, vzhledem k tomu, že v předešlý scéně oheň sežehnul celej předek vlaku. Scéna která taky stojí za zmínku je s Češkou na hajzlu, takže doporučuju si to pustit v originále. :D

Potomci lidí (2006)

Potom, co jsem film dokoukala, jsem z toho byla fakt nadšená, ale jak jsem to nechala chvíli uležet,zjistila jsem, že to pořád byl skvělej film, ale na pět není. Za prvý chci vědět, proč najednou z ničeho nic přestali bejt všichni plodný. Taky nechápu, proč všichni začali zabíjet, rabovat a dělat revoluce kvůli tomu, že nikdo nerodí, jak přesně by jim to pomohlo? Chápu, lidi jsou nespokojený, ale vláda s tím taky nemůže nic dělat, takže buď se jim z tý neplodnosti snížilo IQ nebo fakt nevim. Za další Theo (snad se tak jmenoval) se rozhodne, že jediný dítě na zemi dá nějaký organizaci, o který ani neví, jestli existuje a co je sakra zač, ale to nevadí, protože vláda je strašně zlá a špatná a určitě by to dítě zabila. To je tak poslední věc, co me napadá z kritickýho hlediska. Film má skvělou atmosféru od začátku do konce, dobrý zvraty, který nečekáte, herecký výkony taky fajne a i když si nejsem jistá, že kdyby se něco takovýho stalo, lidi se budou chovat zrovna takhle, ale tak je to film a situace tam jsou vyobrazený velmi realisticky, příliš to nezkresluje a podává nám pokrm plnej světa beznaděje a bez dětí. Plus taky dávám za to, že tam bylo jenom jedno dítě, takže ten řev se ještě dal poslouchat. :D Za mě 4/5.

American Horror Story - Kořeny zrůdnosti (2012) (epizoda)

Nevím proč, ale najednou mě to nějak přestává bavit, pořád to stejný prostředí, což bylo i v jedničce, ale tam mi přišlo, že se pořád něco děje, něco se odhaluje, tady mi to přijde, že se omýlá furt to samý dokola. Už by to chtělo nějakej pořádnej zlom.

American Horror Story - Vítejte v Briarcliffu (2012) (epizoda)

No zatím nějak nevím, série celá z blázince, na to jsem se těšila, a v tom mě určitě nezklamala. Jednu hvězdu strhávám za debilní nápad s mimozemšťanama, který se tam totálně nehodí, a narušujou celej seriál. Je fajne, že ponechaly postavy, na který je člověk zvyklej a přesunuly je do nový dějový linky. Jsem zvědavá, jak se to dál vyvine, zatím velmi nice :D

American Horror Story - Halloween 2/2 (2011) (epizoda)

Lepší a lepší. Až z toho mám psychózu, skočím k Benovi na terapii. Souboj chlápka se spálenou hlavou a Benem byl skvělej a návrat nasraný Hayden, která chce rozbít už tak špatný manželství Bena a Vivien, byl skvělej. Akorát doufám, že se Ben neodstěhoval natrvalo, fakt by mi tam chyběl. :D

American Horror Story - Halloween 1/2 (2011) (epizoda)

Pořád víc psycho, což se mi nejvíc líbí, neznám seriál, kterej by byl takhle psycho. Ne, že bych se bála, za celý 4 díly jsem se lekla jenom jednou, ale to vůbec nevadí, protože tohle je prostě psycho. Skvělý zvraty, skvělý postavy a šílenej chlápek se spálenou hlavou, co udělá všechno 1000 doláčů je prostě skvělej. No doufám, že to takhle bude pokračovat i dál a tvůrci nevyčerpali svojí představivost, protože ji maj sakra velkou. :D

American Horror Story - Dům, kde se vraždilo (2011) (epizoda)

Čím dál tím víc psycho. Vypadá to, že z domu se jen tak nikdo nedostane. Chlapík se spálenou polovinou hlavy pomohl lopatou nevěrnýmu manželovi s jeho milenkou a těhotnou mamču navštívila manželka zakladatele domu s dírou v hlavě. No tohle bude ještě zajímavý. :)