Živí mrtví - Srdce bijí dál (2016) (epizoda)

Konečně se po dlouhý době nudnejch a otravnejch dílů začlo v TWD něco dít. Negan je snad nejlepší postava z celýho seriálu. Když je v díle Negan je to jako záruka lepšího kousku řekla bych. Osobně bych byla ráda, kdyby to tam Negan Rickovi vyzabíjel s Lucille a děj se přesunul k Neganovi, však Negan má aspoň smysl pro humor sakra! Rick se má co učit. :D

Živí mrtví - Studna (2016) (epizoda)

No tak tohle byl snad nejotravnější díl z celýho TWD. A to to vypadalo tak dobře po prvním díle. Král bůh ví jak se jmenuje mě začal srát hned jak spustil ty svoje řeči, dialogy už vůbec nechápu, Carol se snaží o.. o co se to vlastně snaží (?), a řeči jako "jdi, ale přitom nejdi" vůbec nedávaj smysl. A CGI tygr? To se už do seriálů nedávaj ani skutečný zvířata nebo co? Když už CGI tak ať to aspoň vypadá opravdově, ne jak od Disneyho.

Živí mrtví - Tady není tady (2015) (epizoda)

Po dlouhým odpočinku od TWD jsem se koukla na další díl a musím říct, že tenhle se fakt povedl. Příjemný osvěžení série o epizodu ze života Morgana.

Živí mrtví - Teď (2015) (epizoda)

Po dílu o Morganovi trochu slabší díl z Alexandrie na rozvinutí vztahů mezi postavami. Doufám že tohle rozvinutí vztahů nebudou moc prodlužovat a něco se stane jako sliboval poslední záběr. Jedna věc kterou nechápu je, proč ty zombíky nezabily přes tu bránu, všechny je tam mohli pozabíjet přes mříže, jim by se nic nestalo a měli by klid.

Živí mrtví - Varovná znamení (2018) (epizoda)

Jenom co se všichni stačili dát dohromady, už se nám to tady začíná rozpadat. Vzájemná nenávist pořád přetrvává a už i Rickovo nejbližší se domlouvají za jeho zádama. Rick je pořád ten stejnej sluníčkář, a nechce pochopit, že prostě bez pravidel (jako navrhovala Michonne a snad to dotáhne do konce) to prostě nevyjde a nakonec se všichni pozabíjej. Krom toho se tady začíná vyjasňovat ta helikoptéra, co nás provází už od první série.

Živí mrtví - Zásadní otázka (2017) (epizoda)

Konečně jsem se dočkala epizody o Eugenovi, o který sním ode dne, kdy se poprvý objevil na scéně. Nevim jestli je to tím, že Eugene je naprostej borec a jeho hlášky mi zlepšujou život snad víc než Neganovi, nebo tím že Eugene je prostě skvělá postava, ale tenhle díl byl sakra skvělej.

Živí mrtví - Zrůdy (2017) (epizoda)

Tak tahle epizoda poněkud lepší a zajímavější než ta předchozí, hlavně díky poslední scéně, kde se Spasitelé konečně rozhodli klást odpor (že jim to ale trvalo), a tím nemyslím to hraní si se zbraněma jako 10letý kluci. Pořád nechápu styl plížení v tomhle seriálu, každej z Rickovo bandy má nějaký nadpřirozený schopnosti, díky kterejm je nikdo nikdy neslyší když se plíží (hlavně při naprostým tichu by určitě bylo něco slyšet). Ježíš s Morganem vedou nesmyslej boj, přičemž Morgan má dvě osobnosti. Polovina z postav se chová jako kdyby to nebyly oni a většina Neganových vojáků jsou naprostý vidláci, co snad ani neumí držet zbraň v ruce. Tak jestli jsou tohle ty pověstný Spasitelé to teda nevím. Aspoň, že na konci se rozhodli něco udělat.