• Thriller

Horší než smrt (2007)

Tak takovou rodinu bych chtěla.... Sice v tom nehrají žádná filmová esa, ale podívaná je to vskutku výborná. Film je napěchovanej černým humorem a běžnejma situacema v trochu neběžným prostředí - na pohřbu.

Hory mají oči (2006)

Jooo, vyvražďovačky se zmutovanejma vidlákama, tak to já můzůůů!

Hostel (2005)

Moc mě to nechytlo, takže jsem to ani nedokoukala, ale možná někdy...

Hra na vraha (2009)

Jak přesvědčit svýho psychiatra, že jste normální?? Donutit jeho syna udělat to samý, kvůli čemu vám byla nařízena léčba. To návod pro vrahouny, co chtěj mít aspoň povolený vycházky. Film dokonalej. Parta kamarádů jede na chatu uprostřed ničeho. Pak se tam objeví borec, kterej je jedním videem a vraždou holky přiměje, aby se začali vzájemně podezřívat a vraždit.

Hra peněz (2016)

Tohle je film, kterej se na počátku tváří, jako další z filmů, který se snaží poučovat o penězích, ale po chvíli se z toho vyvine docela dobrej napínák. Celou dobu mě to nutilo přemýšlet a měnit názory, jak to vlastně celý dopadne.

Hříčky přírody (2015)

Je to totální blbost, ale taková zábavná a originální.

Hush (2016)

Hezky, hezky. Tenhle film si zaslouží obdiv v tom, že je zde minimum herců, minimum dialogů, celé se to odehrává v jednou domě a přitom je to parádní podívaná.

Chata v horách (2012)

Nejprve se mi to docela líbilo. Pak přišla scéna, kde jsou v chatě a přes zrcadlo je vidět do druhého pokoje (nebo tak nějak..). V ten moment jsem si vzpomněla, že už jsem to viděla. Ale úplně jsem zapomněla jak to skončí. No nic. Nedokoukala jsem to, snad jindy :-D

Indigenous (2014)

Skupinak mladých turistů se rozhodne podívat k vodopádu někde uprostřed džungle. I přes upozornění místních a legendách o jakýchsi nestvůrách se vydávají do srdce divoké džungle, kde na ně zaútočí čupakabry. Čupakabry jsem si teda představovala trochu jinak, ale dobrý. Celkově to na mě působilo dojmem, že se nestvůry z filmu The descent přestěhovaly do džungle a pokračujou v krasojízdě.

Jak přežít loučení se svobodou (2015)

"Tak to ne! Jedu domů" - "Řekla NE? PIJEMEEEEEE" Komedie na odreagování dobrý. Řekla bych taková kombinace Pařby ve Vegas a Uličky hamby.